Як вишивати стрічками.

Вишиті стрічками картини - це відмінний подарунок. Той факт, що вони виконані руками дарувальника, надає їм ще більшу цінність. Освойте базові стібки цієї техніки вишивки.
Вам знадобиться
  • Стрічки різних кольорів і ширини (атласні, шовкові, прозорі);
  • Тканина (лляна, бавовняна, шовкова, вовняна);
  • Голки з широкими вушками і товстим стрижнем;
  • Пяльця;
  • Фантомний фломастер.
Інструкція
1
Виберіть малюнок. Покладіть схему на скло, на яке світить лампа або сонце, а зверху тканину. Переведіть малюнок на тканину зникаючим фломастером.
2
вправьте тканина без схеми малюнка в пяльца. Ображати край стрічки під кутом в 45 градусів. Відрізуйте 40 см стрічки, щоб вона не перекручувалася і не м'ялася при проходженні через тканину. Вивчіть найпростіші стежки, почніть з плоского.Вдетий в голку край стрічки надіньте на вістрі. Продерніте голку в прокол. Вийде петля, яка не дасть стрічці зісковзувати з голки. На кінці стрічки зробіть плоский вузлик, складіть кінець стрічки (близько 1см) удвічі і проколіть його посередині голкою. Простягніть всю стрічку через прокол.
3
Відпрацювавши плоский стібок, переходите до виконання перекрученого прямого стежка.Виведіте стрічку на лицьову сторону і скрутіть в спіраль за годинниковою стрілкою. Зробивши стібок необхідної довжини, приберіть стрічку на виворіт.
4
Освойте стрічковий стібок. Притисніть стрічку до тканини великим пальцем вільної лівої руки і на відстані, необхідній для стібка, виведіть її на виворіт.
5
вправьте тканина з перенесеною схемою в пяльца. Використовуючи вивчені стібки, вишийте малюнок по схемі.
6
Коли вишивка закінчена, змочіть ватку і пройдіться по слідах фломастера, щоб вони зникли.
7
Оформіть вишивку рамкою.
Корисна порада
Починайте навчання з невеликих за обсягом і кількістю квітів малюнків.