Як підключити камеру заднього ходу. монітор для підключення каіер.

Сьогодні автомагазини пропонують автовласникам великий асортимент камер заднього виду, моніторів до них, а також послуги з установки камери в автомобіль. Однак ніщо не заважає встановити камеру самостійно. Якщо слідувати інструкції, камера з монітором радуватимуть довгий час. Вибір оптимального місця установки камери і монітора залежить від приватних смаків та уподобань, а ось електрична схема для всіх варіантів буде однакова.
Вам знадобиться
 • 1. Камера і монітор
 • 2. Готові дроти з роз'ємами
 • 3. Запобіжники (2 шт.) На 0.5 А
 • 4. Викрутка
 • 5. Набір ключів
 • 6. Ніж
 • 7. Плоскогубці
Інструкція
1
Перед початком всіх робіт зніміть плюсову клему акумулятора.
2
Розгляньте уважно камеру : незалежно від моделі, у камери повинні бути дроти (роз'єми) харчування та відеови ходу. Найчастіше рекомендують підводити харчування до камери від ліхтаря заднього ходу, в результаті чого камера буде працювати тільки при русі заднім ходом. Камера заднього виду розрахована на короткочасне використання, і недотримання цієї умови може різко скоротити термін її служби.
3
Підключіть червоний дріт камери до плюсового контакту ліхтаря заднього ходу. Якщо на даному проводі камери немає запобіжника, встановіть його. Запобіжник повинен бути номіналом 0.5 А і розташовуватися якомога ближче до точки підключення.
4
Чорний (мінусовій) провід камери підключіть до кузова авто. Приміром, під підходящий і попередньо зачищений болт. Запобіжник для чорного дроту не потрібно.
5
Більшість камер комплектуються жовтим п'ятиметровим проводом для підключення до монітора, з типовим для аудіовідеотехніки роз'ємом. Якщо довжини кабелю не вистачає для прокладки по салону машини, придбайте подовжувач із з'єднувачем роз'ємів. Можна придбати відповідний кабель і самостійно припаяти необхідні роз'єми.
6
Кабель підключіть до монітора, встромивши його в відеовхід. Врахуйте, що у кожного монітора або магнітоли може бути декілька видеовходів, один з яких - спеціалізований для підключення камери заднього виду. Знайти потрібний відеовхід можна по інструкції до монітора (магнітолі). У найпростіших моніторів всього 2 роз'єми: відеовихід (найчастіше білий) і відеовхід (найчастіше жовтого кольору).
7
Сам монітор теж потрібно забезпечити харчуванням. Дійте також, як при підключенні камери: червоний провід з запобіжником на плюс харчування, чорний на масу (під зачищений болт).
8
Після досконального перевірки зробленого роз'єми обмотуються ізоляційною стрічкою. Не забудьте включити плюсову клему акумулятора.
Зверніть увагу
1. Відразу після покупки перевірте працездатність камери і монітора.2. Неправильне підключення може привести до поломки камери.3. Економія на запобіжниках може стати причиною короткого замикання у всій електричній системі автомобіля.4. Перш ніж щось кудись підключити, перевірте це за допомогою мультиметра (тестера). Мультиметром зіпсувати нічого не можна, а лампочкою (контрольку) легко.
Корисна порада
1. Для живлення камери необхідні дроти, розраховані на випрямленное стабілізована напруга 12 В і струм не більше 0.7 А. Коаксіальний кабель для передачі сигналу від камери до монітора можна взяти аналогічний використовуваному для підключення антени до телевізору.2. Захистити дроти живлення і передачі сигналу можна за допомогою шланга омивача. Прокладіть дроти всередині цього шланга і замотайте виходи з роз'ємами ізолентою.
Датчики парковки допомагають водієві здійснювати маневри заднім ходом. При наближенні до якогось прихованого предмету датчик починає пищати і показувати відстань до перешкоди. Таким чином, водій може паркуватися в обмежених умовах
Вам знадобиться
 • Комплект парктроников
 • Бекорези
 • Викрутка хрестова
 • Дриль
 • Изолента
Інструкція
1
Парктроніки бувають з різними дисплеями або з камерою заднього виду. Дисплеї бувають прямокутні, напівкруглі, вбудовані в дзеркало заднього виду. Дисплеї встановлюються на приладову панель або заднє скло.
2
Провід від дисплея простягніть через салон в багажний відсік. Там же встановіть блок парктроника. Багажний відсік доведеться практично весь розібрати для кращого монтажу.
3
Датчики парковки врізаються в задній (або передній) бампер автомобіля. Для цього розмічаються місця установки датчиків на одній лінії рівновіддалено. Отвори для датчиків висверліваются фрезою, яка йде в комплекті парктроника. В отримані отвори вставляються датчики, а дроти простягаються до блоку в багажник через гумові заглушки.
4
Харчування береться з дроти лампочки заднього ходу.
5
Якщо встановлюється парктроник з монітором, то в номерну рамку врізається камера заднього виду, яка передає зображення на монітор.
6
Датчики парковки бувають двох кольорів: чорні і срібло. Чорні датчики можна пофарбувати в колір бампера.