Як переобладнати мікроавтобус. переобладнання мікроавтобусів для подорожей.

Переобладнання, дообладнання, тюнінг та стайлінг мікроавтобусів і фургонів включає в себе широко поширені напрямки. Серед них: переобладнання в пасажирські, в туристичні, в бізнес-клас, в мікроавтобуси для подорожей і перевезення техніки, в просто вантажопасажирські або в пересувні майстерні.
Вам знадобиться
  • Автомайстерня з відповідним обладнанням.
Інструкція
1
Скління салону може проводиться шляхом вклейки склопакетів, панорамних стекол, установки штатних стекол під гумку.
2
Вибір та установка сидінь, крісел і диванів залежить від призначення майбутнього автобуса: туристичні, для міського транспорту, крісла підвищеної комфортабельності, трансформовані дивани для вантажопасажирських перевезень. Сидіння можуть бути регульованими і нерегульованими, з механізмом трансформації, з пневматичною підвіскою.
3
Кузовні роботи включають в себе установку аварійних і вентиляційних люків, виготовлення прорізів під вікна, закладення непотрібних дверей.
4
Для перетяжки салону і сидінь використовуються велюр, вініл, шкіра, алькантара, ковролін та інші.
5
Салон може декоруватися накладками і панелями, що імітують срібло, алюміній, карбон, титан.
6
Пол може бути покритий покриттям з фанери, лінолеуму, ковроліну, алюмінієвого листа, пластика.
7
Монтаж силових каркасів включає в себе монтаж вхідних ступенів, полиць для багажу, подіумів, вантажних перегородок
8
Столики бувають стаціонарні, відкидні, трансформовані, на електроприводі або газової пружині, з підсвічуванням і з підстаканниками. Виготовляються найчастіше зі склопластику або алюмінію.
9
Можна встановити багажні полиці і шафки будь-яких розмірів і типів
10
Установка і пошиття шторок і фіранок, а до них - напрямних карнизів.
11
Установка пластикових аеродинамічних обважень і навісних боксів-багажників
12
Інсталяція додаткового освітлення може включати в себе неонову і світлодіодне підсвічування, блоки індивідуального і загального освітлення.
13
Додаткові опалювальні системи можуть бути автономними, стоянковими, конверторного. Опалювачі з рідким теплоносієм (охолоджувальною рідиною двигуна) найбільш часто застосовуються в автобусах і фургонах і об'єднують функції обігрівача салону і передпускового підігрівача. Повітряні опалювачі (фени) використовуються, в основному, як автономний варіант обігріву салону.
14
Встановлення систем вентиляції, витяжки, кондиціонування розрізняються по потужності і за загальним/індивідуальним обдуву. Автобусні кондиціонери встановлюються на даху для забезпечення їх компактності, прискорення і спрощення встановлення та забезпечення зручності в управлінні з кабіни.
15
Система автоматичного відкривання дверей з електроприводами призначені для відкривання і закривання бічній і задній дверей мікроавтобуса натисканням кнопки з місця водія або з салону. Всі системи передбачають можливість аварійного відкриття вручну, регулювання швидкості і ширини відкривання, автоматичне повернення двері при зустрічі з перешкодою.
16
Установка холодильників, кавоварок, мікрохвильових печей, міні-барів і міні-кухонь
17
Встановлення аудіо- та відеообладнання може включати в себе VHS, DVD, Mp3, VCD-програвачі, музичні центри класу Hi-Fi або Hi-End, LCD-монітори.
18
Установка паркувального радара і відеокамер з ультрафіолетовою підсвіткою
19
Термо-, шумо-, і віброізоляція кузова
20
Інвертори і перетворювачі напруга трансформують 12-В або 24-В напруга бортової мережі автобуса в 220 В і 50 герц для живлення електроніки та приладів. Мають захист від дуже низького або дуже високої вхідної напруги, захист від перевантаження, перегріву і короткого замикання
21
Переоформлення документів з переобладнання транспортних засобів