Як зробити текстову картинку.

Останнім часом серед користувачів соціальних мереж спостерігається наступна тенденція: розміщення картинок у форматі ASCII. Даний формат не є графічної складової, але зовні картинки, створені в цьому форматі, схожі на їх аналоги.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Ascgen.
Інструкція
1
Що ж таке ASCII-зображення? Це аналог картинки будь-якого графічного формату, який промальований за допомогою знаків, звідси і назва (ASCII - стандартна кодування, яка призначена для відображення алфавіту). За допомогою спеціальних програм є можливість конвертації будь-якого зображення в картинку даного формату. Варто відзначити, що не будь-яке зображення буде виглядати добре (деякі картинки містять вельми слабкі лінії контуру).
2
Для простого конвертації будь-якої картинки можна скористатися програмою Ascgen будь-якої версії. Вона має великий спектр можливостей. Також ця програма буде зрозуміла навіть тим, хто в перший раз стикається з цією графікою. Щоб створити ASCII-зображення досить встановити програму, а потім її запустити з робочого столу, двічі натиснувши лівою кнопкою миші на ярлик утиліти.
3
У головному вікні програми необхідно відкрити потрібне вам зображення. Варто відзначити, що утиліта підтримує велику кількість форматів, тому завантажити можна абсолютно будь-яку картинку . Щоб додати зображення, яке ви хочете конвертувати, натисніть верхнє меню File і виберіть команду Open. У вікні, вкажіть шлях до файлу та натисніть кнопку «Відкрити».
4
Для перегляду вийшла картинки натисніть верхнє меню View і виберіть команду Preview. У головному вікні програми відобразиться картинка і її маленька копія кольорового формату в невеликому вікні. Якщо вас все влаштовує в даному зображенні, натисніть меню File і виберіть команду Save As. У вікні, вкажіть папку, в яку слід зберегти файл, а також назва файлу, потім натисніть кнопку «Зберегти».
5
Якщо результат виконаних дій вас не влаштовує, перейдіть до панелі редагування зображення і внесіть зміни. У програмі є можливість редагувати кольору, вибирати розташування символів. Після внесених змін збережіть ASCII-зображення.
Цифрова фотографія дає можливість перед друком не тільки підкоригувати кольорову гаму, різкість або прибрати дефекти, але і нанести на зображення текст. Напис можна зробити будь-якого кольору, розміру і виду.
Вам знадобиться
  • Щоб нанести текст на вашу фотографію або доповнити картинку текстом, вам знадобиться одна з графічних програм, що дозволяють редагувати зображення. Ви можете вибрати потужний Photoshop або скористатися більш простими, але мають основний набір функцій програмами Picasa, ACDSee, The Gimp, PhotoFiltre або будь-якими аналогічними.
Інструкція
1
Щоб нанести текст на картинку в Photoshop, запустіть програму і відкрийте картинку , натиснувши File - open або перетягнувши зображення у вікно Photoshop за допомогою мишки. Виберіть інструмент Horizontal Type Tool, який можна знайти на панелі інструментів у вигляді букви Т або просто натиснувши клавішу T. На верхній панелі програми виберіть потрібний шрифт, розмір і колір тексту. Клацнувши на вашій картинці, впишіть потрібний текст. Після того, як текст буде готовий, виберіть інструмент Move Tool натисканням клавіші V, і перемістить текст в потрібне місце, затиснувши його лівою кнопкою миші. Коли картинка придбає потрібний вид, не забудьте зберегти файл, натиснувши Shift + Ctrl + S.
2
Щоб зробити картинку з текстом в Picasa, відкрийте зображення в програмі натиснувши «Файл» - «Додати файл в Picasa». У меню ліворуч, на вкладці «Основні операції», натисніть кнопку «Текст», виберіть колір, розмір і шрифт майбутньої написи і введіть потрібний текст. Тут його так само можна перетягнути, затиснувши мишкою, або нахилити за допомогою спеціального важеля, який з'являється при кліці на написи. Після того, як текст буде готовий, збережіть файл, натиснувши Shift + Ctrl + S.