Як визначити вхідні дзвінки.

Напевно, ви не раз стикалися з такою ситуацією. Дзвонить телефон. Схоже, що вже давно. Ви хапаєте трубку, але чуєте тільки короткі гудки. Або ж ви відійшли кудись, не взявши телефон з собою. Повернувшись, виявляєте пропущений виклик. Як визначити, хто ж вам дзвонив?
Вам знадобиться
  • Телефон з функцією визначення номера.
  • Доступ в інтернет.
Інструкція
1
Визначити номер телефону, з якого вам дзвонили на стільниковий, досить просто, якщо, звичайно, даний абонент не користується функцією Антивизначника номера. Всі сучасні моделі телефонів зберігають список вхідних номерів. А так як всі оператори включають в безкоштовний пакет послуг функцію визначника номера, ви завжди можете подивитися, хто дзвонив. Для цього знайдіть у вашому телефоні розділ «Виклики». Там виберіть «Вхідні» або «Пропущені» залежно від цікавить вас дзвінка. Телефон надасть вам список номерів або імен, якщо ці номери вже є у вашій записній книжці.
2
Визначити, хто вам дзвонив на стільниковий телефон, можна ще одним способом. Зайдіть на сайт вашого оператора зв'язку. Знайдіть там «Особистий кабінет». І увійдіть в нього. Якщо у вас ще немає пароля для входу, система запропонує отримати його через смс. Для цього введіть у відповідне поле номер вашого теефона. Дочекайтеся смс з тимчасовим паролем. Введіть цей пароль, щоб увійти в «Особистий кабінет». Потім придумайте новий пароль і вкажіть його замість тимчасового. Практично всі оператори пропонують послугу «Деталізація викликів». Правда, не завжди ця послуга безкоштовна. Замовте деталізацію дзвінків за який Вас день. Оператор надасть список дзвінків і повідомлень. Серед вхідних номерів відшукайте потрібний, спираючись на час дзвінка. Так ви зможете визначити, хто ж вам дзвонив.
3
Якщо ви хочете визначити номери вхідних дзвінків на міський телефон, встановіть замість звичайного телефону телефон з функцією автоматичного визначення номера. Тепер кожен дзвінок буде відзначений в пам'яті телефону в списку вхідних номерів. А безпосередньо під час дзвінка номер абонента буде відображатися на екрані. Правда, такий телефон вимагає додаткової щомісячної оплати. Зате ви не будете ламати голову над черговим пропущеним дзвінком.