Як відключити сигналізацію в квартирі. способи відключення домашньої сигналізації.

Кожен власник житлового приміщення піклується про збереження і безпеки свого житла, саме тому багато встановлюють квартирні сигналізації. По-перше, при посяганні на об'єкт одразу приїдуть співробітники охоронного агентства, по-друге, вирушаючи у відпустку або на роботу при включеній сигналізації можна ні про що не турбуватися. Розглянемо нижче найбільш поширені способи відключення охороною установки.
Інструкція
1
cигнализация бувають декількох видів: аналогові і цифрові. З плином часу вже мало знайдеш охоронних підприємств, хто встановлює аналогові системи, хоча багато хто ними продовжують користуватися. Такі сигналізації відключаються по дзвінку на пульт охорони, причому диспетчер деактивує пристрій після сказаного вами пароля.
2
Існує думка що досить вимкнути світло або зламати сам пристрій, і сигнал на пульт охорони не надійде. Це не так. При відключенні електрики існує необхідний запас енергії, що дозволяє здійснювати охорону квартири. А при пошкодженні або втрати зв'язку - диспетчер відразу бачить причину збою і посилає оперативну групу в квартиру.
3
Цифрову сигналізацію можна відключити за допомогою магнітного коду, або правильно введеного пароля на приладовій панелі. Сам магнітний ключ або карту необхідно піднести до зчитувального пристрою, потримати кілька секунд і після цього прозвучить сигнал відключення режиму охорони. З паролем відключення відбувається практично так само, потрібно набрати цифри і натиснути клавішу вводу, після цих дій сигналізація відключиться.
4
Вкрай важливо помітити - сигналізацію може відключити людина, що володіє необхідним магнітним ключем або паролем. Якщо навіть ви дасте ключ від вхідних дверей кому-небудь зі своїх друзів або родичів, то потрапивши в квартиру його, ймовірно за все затримають до вашого приїзду.
5
Якщо ви втратили магнітний ключ або забули пароль, то по приїзду співробітників охоронного агентства вам необхідно пред'явити посвідчення підтверджують вашу особу. Краще якщо це буде паспорт з підтвердженням власності даної квартири.