Як знизити рівень тромбоцитів. високий рівень тромбоцитів причини.

Підвищений рівень тромбоцитів - тромбоцитоз, званий в народі густий кров'ю, дуже поширене захворювання, викликане різними причинами. Діагностика проводиться в медичній установі. Діагноз ставиться на підставі аналізу крові з вени. Лікування може виписати тільки лікар, оскільки воно залежить від причини тромбоцитоза і підбирається індивідуально для кожного пацієнта.
Вам знадобиться
  • - обстеження крові;
  • - призначення лікаря;
  • - відмова від алкоголю і куріння;
  • - кислі морси;
  • - аспірин;
  • - цитрусові.
Інструкція
1
Норма тромбоцитів від 180 до 320 тисяч клітин в мкл. Якщо їх кількість підвищено, це може бути внаслідок захворювання крові, пухлинних трансформацій, посиленого вироблення тромбоцітопоетіна, ендометріозу мегакариоцитов. Також підвищення тромбоцитів викликає ревматоїдні захворювання, виразкові коліти, туберкульоз, цироз, остіомеліт, кровотечі, в тому числі внутрішні, операції з обширною крововтратою, рак, лімфогранулематоз, спленектомія, терапія кортикостероїдами, лімфома. З перерахованого видно, що знижувати тільки в'язкість крові абсолютно не має сенсу, тому що тромбоцитоз - це наслідок, а не причина. А лікувати слід основну причину, що викликала захворювання.
2
Підвищена в'язкість крові, дуже небезпечний стан, оскільки може викликати блискавичний тромбоз життєво важливих артерій і судин, що призведе до передчасної миттєвої смерті. І якщо вам поставили такий діагноз, не ризикуйте своїм життям, виконуйте всі рекомендації лікаря і строго дотримуйтеся призначеної терапії.
3
З народних методів на додаток до основного лікування, відмовтеся від алкогольних напоїв і тютюну, так як ці кошти додатково згущують кров і ведуть до тромбозу. Вживати не можна ніякі алкогольні напої, тромбоутворення не залежить від фортеці самих напоїв, так як алкоголь будь-якої міцності має однаковий вплив на тромбоцити. Мільйони алкоголіків, схильних до тромбоцитозу, померли в результаті миттєвого прогресування захворювання і відірвалася тромбу.
4
Практично всі препарати для зниження згортання крові засновані точно на такому ж дії, яке надає аспірин. Тому одна-дві таблетки аспірину і кров разжижить до нормальних показників. Але якщо вам вже виписали терапію, то ніякої самодіяльності, тільки рекомендації лікаря.
5
Добре розріджують кров журавлинні морси, грейпфрути і всі цитрусові. Тому вживайте ці продукти в необмеженій кількості.