Як уникнути грижі.

Грижею називається виходження внутрішніх органів з положення, займаного ними в нормі. Лікуються грижі досить важко і їх усунення часто вимагає операційного втручання. Однак, якщо слідувати декільком простим радам, цього захворювання вдасться уникнути.
Інструкція
1
Головна причина виникнення гриж - різке порушення внутрішньопорожнинного тиску до тієї міри, що м'язи вже не можуть йому протистояти. Тому основа профілактики грижі полягає в тому, щоб уникати надмірних навантажень, які ведуть до зміни внутрішньопорожнинного давленія.По можливостей уникайте підняття тягарів, вага яких перевищує третину від вашої маси тіла, і не допускайте надмірних фізичних навантажень.
2
Разом з цим, в житті рано чи пізно настане момент, коли вам доведеться мати справу з підвищеними навантаженнями. Щоб уникнути грижі , ваш організм повинен бути підготовлений до них належним чином, тому лікарі всього світу в якості профілактики грижі рекомендують займатися спортом.Делайте вранці зарядку, виходьте вранці і ввечері на пробіжку, відвідуйте фітнес-центри, тренажерні зали або плавайте в басейні. Цим ви істотне скоротіть ризик виникнення грижі .
3
Поява зайвої ваги також є серйозним навантаженням на організм, тому для профілактики грижі уникайте ожиріння. Крім цього, не допускайте швидкого набору або втрати ваги.
4
Простудні захворювання з сильним кашлем, запалення легенів, хронічні запори і здуття кишечника - всі ці хвороби можуть призвести до зміни внутрішньопорожнинного тиску, тому, щоб уникнути грижі , слід лікувати їх вчасно.
5
Вагітність також є одним з факторів виникнення грижі . Тому під час вагітності так важливо правильно харчуватися і уникати серйозних фізичних нагрузок.Для профілактики грижі після пологів необхідно протягом декількох місяців носити підтримуючий бандаж і займатися гімнастикою, зміцнює черевні м'язи.