Як переглянути електронну пошту.

Переглянути електронну пошту сьогодні можна різними способами. Хтось просто користується веб-інтерфейсом своєї поштової служби, хтось використовує складальники листів, а хтось настільки зайнятий, що взагалі переглядає пошту тільки на мобільному телефоні, перебуваючи в дорозі. Який спосіб вибрати - вирішувати вам. Головне - мати свій ящик електронної пошти, на який регулярно приходять листи.
Вам знадобиться
  • -комп'ютер;
  • -мобільний телефон (смартфон, комунікатор), що підтримує технології GPRS \ EDGE \ 3G;
  • -інтернет-підключення.
Інструкція
1
Скористайтеся веб-інтерфейсом вашої поштової служби. Для цього запустіть браузер на комп'ютері або мобільному телефоні і введіть в адресному рядку адресу сайту, на якому ви створили свій поштовий ящик. Впишіть логін і пароль, які ви встановили при реєстрації поштової скриньки, в спеціально відведені для цього поля. Зазвичай ці поля знаходяться під заголовком «Увійти в пошту » або «Перевірити пошту ». В окремих випадках від вас може знадобитися введення перевірочного коду (CAPTCHA). Щоб не заповнювати поля для активації при кожному відвідуванні ящика, встановіть галочку в полі «Запам'ятати мене». Натисніть кнопку «Увійти». Якщо при введенні логіна і (або) пароля ви допустили помилку, система попросить вас повторити спробу. Якщо ви забули свій пароль, натисніть на відповідне посилання і дотримуйтесь інструкцій по відновленню.
2
Перегляньте вміст пошти в папці "Вхідні". Листи, які поштовий сервіс вважав підозрілими, знаходитимуться в папці з відповідною назвою: наприклад, «Сумнівні» (конкретна назва залежить від вашої поштової служби). Ви можете самостійно вибрати настройки фільтрації вхідних листів для зручності перегляду пошти. Тобто, встановити, які листи в яку папку і за якими ознаками буде відсортовувати ваш поштовий сервіс, створити власні папки, встановити параметри видалення листів і т.п. Докладний опис всіх цих функцій та інструкції щодо їх застосування знайдіть в налаштуваннях і довідкової системі вашого поштового сервісу.
3
Скористайтеся для перегляду листів програмою-складальником. Наприклад, Outlook Express, яка входить в стандартну комплектацію Windows. Можна також використовувати будь-яку іншу аналогічну програму сторонніх розробників. Переглядати листи через складальник особливо зручно, якщо ви активно користуєтеся відразу декількома електронними адресами. Наприклад, один ящик у вас призначено особистого листування, а другий - для ділової. Тоді ви зможете збирати всі листи однією програмою, і вам не доведеться постійно переходити з одного свого аккаунта в інший.
4
Запустіть програму-складальник. Для активації облікового запису введіть своє ім'я та дані вашого аккаунта на поштовому Серевер (повний електронну адресу і пароль). Потім введіть адресу сервера вашої поштової служби. Докладні дані можна уточнити в довідковій системі поштового сервісу. Зазвичай, достатньо лише додати «pop» або «smtp» перед найменуванням поштової служби. Наприклад, для Яндекс: сервер вхідної пошти pop.yandex.ru, а вихідної пошти smtp.yandex.ru. Виберіть також, чи будуть залишатися зібрані програмою листи на сервері чи ні. Потім аналогічним чином підключіть інший ваш адресу, вибравши в меню пункт «Додати обліковий запис». Більш докладні настройки і наявність розширених можливостей уточніть в довідковій системі програми, яку ви маєте намір використовувати.
5
Встановіть на свій телефон програму-агент вашого поштового сервісу. Подібні додатки для мобільних пристроїв випускають майже всі найпопулярніші поштові ресурси (Yandex, Mail.ru, Gmail). Завантажити останню версію програми, оптимізовану під вашу модель телефону можна на сайті поштової служби. Якщо ви зайдете на сайт через звичайний браузер мобільного телефону, вам, швидше за все, запропонують встановити таку програму на телефон автоматично.
6
Скористайтеся програмою-складальником листів на вашому мобільному. Сучасні моделі смартфонів і комунікаторів, як правило, мають у своїй прошивці вбудовану програму для перегляду листів. Також існує багато аналогічних програм сторонніх розробників. Принцип їх дії і настройки збігаються з комп'ютерними аналогами (див. Пункт 4).
7
Скористайтеся послугами перегляду і відправки електронної пошти, що надаються вашим стільниковим оператором. В асортименті послуг: отримання листів на телефон у вигляді SMS, відповідь на листи у вигляді SMS і т.д. Щоб отримати більш детальну інформацію про перелік послуг, способах підключення, тарифи і моделях підтримуваних телефонів, зателефонуйте в довідкову службу або відвідайте сайт вашого стільникового оператора.