Як включити ip-маршрутизацію. маршрутизує Чи windows 7.

IP-маршрутизація є необхідним інструментом доступу до інтернету. За замовчуванням маршрутизація пакетів TCP/IP між мережними адаптерами в Microsoft Windows відключена. Тому її необхідно включити.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню і перейдіть в «Виконати».
2
Введіть значення regedit32 в полі «Відкрити» для доступу в «Редактор реєстру».
3
Відкрийте розділ HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM'CurrentControlSet \ Services \ Tcpip \ Parameters і внесіть зміни: Параметр: IPEnableRouterТіп даних: REG_DWORDЗначеніе: 1для включення маршрутизації пакетів TCP/IP для всіх мережевих підключень.
4
Оберіть розділ «Загальні» і викличте контекстне меню правим кліком миші на поле «Загальні» і виберіть «Властивості».
5
Підніміть прапорець на полі «Вести тільки журнал помилок» для фіксації різних помилок, можливих при IP-маршрутизації.
6
Підніміть прапорець на полі «Вести журнал помилок і попереджень» для розширення параметрів фіксації.
7
Підніміть прапорець на полі «Вести журнал всіх подій» для повного відображення всіх подій IP-маршрутизації.
8
Підніміть прапорець на полі «Відключити журнал подій» для скасування фіксації відбувається.
9
Оберіть бажані переваги використання інформації з різних джерел маршрутів на вкладці «Рівні уподобань» .Найбільш надійним вважається локальний маршрут.Іспользуйте кнопки «Підвищити рівень» і «Знизити рівень» для зміни параметрів рівнів переваг для інших маршрутів.
10
Задайте області під LGPL, що обслуговується маршрутизатором, на вкладці «багатоадресну області» Використовується кнопки «Додати» і «Змінити» для модифікації цього параметра.
11
Поверніться в гілку «Загальні» і викличте сервісне меню правим кліком миші на поле «Загальні» для додавання нового інтерфейсу.
12
Виберіть пункт «Новий інтерфейс» і виберіть бажаний інтерфейс для маршрутізаціі.Нажміте кнопку OK для виконання команди.
13
Оберіть «Новий протокол маршрутизації» в тому ж сервісному меню для додавання нового протокола.Укажіте бажаний протокол в списку вікна і натисніть кнопку OK для застосування команди.
14
Поверніться в гілку «Загальні» і виберіть необхідний пристрій у списку в правій частині вікна. Викличте сервісне меню правим кліком миші на поле інтерфейсу і вкажіть пункт «Властивості».
15
Підніміть прапорець на полі «Включити диспетчер IP-маршрутизації» для включення маршрутизації через вибраний інтерфейс.
16
Використовуйте бажані опції налаштування на вкладках «Кордони многоадресной області» та «Пульс під LGPL» вікна «Властивості».
Зверніть увагу
Некоректне зміна реєстру може призвести до необхідності повної переустановки операційної системи Windows.
Корисна порада
Рекомендується використовувати вікно «Мережа і віддалений доступ до мережі» для зміни параметрів протоколів TCP/IP мережного адаптера.
Для налаштування сучасних локальних мереж просто необхідно вміти поводитися з маршрутизаторами. Іноді доводиться кардинально міняти існуючі параметри налаштувань при додаванні нових пристроїв.
Вам знадобиться
  • маршрутизатор, мережевий кабель.
Інструкція
1
Якщо у вас вже є готова робоча локальна мережа із заданими параметрами і вам необхідно підключити нове обладнання, невідповідне характеристикам маршрутизатора, змініть параметри пристрою. Увійдіть в web-інтерфейс обладнання.
2
Для цього запустіть браузер на одному з комп'ютерів, підключених до маршрутизатора і заповніть адресний рядок IP-адресою обладнання. Найімовірніше, для цього буде потрібно вказати не стандартна адреса маршрутизатора, а той IP, який використовується в даний момент.
3
Щоб після зміни налаштувань маршрутизатор продовжував якісно виконувати свої функції, краще не міняти важливі параметри. Увімкніть функцію DHCP в тому випадку, якщо вона відключена. Дана операція дозволить заощадити час на налаштуванні стаціонарних комп'ютерів і ноутбуків, які будуть підключені до пристрою.
4
Якщо вам потрібно підключити нові ноутбуки, адаптери бездротового зв'язку яких не здатні працювати з існуючою мережею, відкрийте меню Wireless Setup (Налаштування Wi-Fi). Якщо ви зміните існуючі параметри протоколів шифрування і передачі сигналу, наприклад, з 802.11g на 802.11n і WPA-PSK на WPA2-PSK, існує велика ймовірність того, що ноутбуки, підключаються раніше до маршрутизатора, перестануть підключати доступ до інтернету.
5
В даній ситуації краще поступати таким чином: встановіть змішані типи параметрів. Багато маршрутизатори дозволяють активувати наступні характеристики: 802.11b/g/n mixed і WPA/WPA2-PSK mixed. Скористайтеся цією можливістю для підключення різних типів пристроїв.
6
Якщо ви придбали маршрутизатор, який раніше використовувався в іншій мережі, рекомендується повністю видаляти настройки. Для цього натисніть кнопку Reset, розташовану на корпусі пристрою і тримайте її в такому положення 5-10 секунд. Дану операцію проводите з вимкненим пристроєм.