Як повернути властивості папки.

Одним з найбільш поширених способів маскування вірусів стає використання прихованих і системних типів файлів. Пункт меню « Властивості папки» стає просто недоступний. На щастя, заходи боротьби з подібними неполадками давно і добре розроблені.
Вам знадобиться
  • - Windows XP
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для входу в головне меню системи і перейдіть в пункт меню «Виконати» для відновлення роботи пункту меню « Властивості папки».
2
Ведіть значення gpedit.msc в полі «Відкрити» для запуску інструменту управління «Групова політика».
3
Натисніть на значок «+» для входу в меню «Конфігурація користувача" і перейдіть в меню «Адміністративні шаблони».
4
Виберіть пункт «Компоненти Windows» і відкрийте меню «Провідник».
5
Знайдіть значення «Видалити команду« Властивості папки »з меню сервіс» у правій області розділу «Провідник» вікна «Групова політика».
6
Виберіть вкладку «Параметр» у вікні « Властивості » і проставте прапорець на полі «Не заданий».
7
Натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди зміни налаштувань раздела.Восстановленіе пункту меню « Властивості папки» дозволить користувачеві робити настроювання функції відображення прихованих файлів і папок системи, спроможну виявитися корисною при визначенні списків прихованих фалів, створюваних деякими додатками або пользователямі.Еще однією корисною функцією « Властивості папки» є можливість управління Active Desktop і зміни налаштувань «Провідник Windows» .Альтернатівним способом відновлення пункту меню « Властивості папки »є застосування редагування реєстру Windows XP. Виконайте такі дії.
8
Поверніться до головного меню «Пуск» і перейдіть в пункт «Виконати».
9
Введіть значення regedit у полі «Відкрити» для запуску утиліти «Редактор реєстру».
10
Виберіть розділ HKEY_CURRENT_USERSSoftwareMicrosoftWindowsCurrentversionPoliciesExplorer в лівій частині екрана монітора комп'ютера.
11
Знайдіть ключ реєстру із значенням NoFolderOptions.Удаліте цей ключ.
12
Завершіть роботу «Редактор реєстру» і перезавантажте компьютер.Работа пункту меню « Властивості папки» відновлена і готова до роботи.
Зверніть увагу
Візьміть до уваги можливість зараження комп'ютера вірусними програмами і використовуйте встановлене антивірусне додаток для визначення та видалення заражених файлів. (Найбільш часто зустрічається вірусом, що викликає зникнення пункту меню «Властивості папки», вважається вірус Autorun).