Як повернути стару прошивку iphone.

Багато користувачів iPhone 3G, що перейшли на IOS 4, відзначали значне уповільнення роботи своїх девайсів. Рішенням цих проблем стало повернення до прошивці 3.1.3. Сам процес досить нескладний.
Вам знадобиться
  • Образ прошивки 3.1.3. утиліта RecBoot.
Інструкція
1
Переконайтеся, що на комп'ютері збережена резервна версія прошивки 3.1.3. Вона повинна перебувати в -/Library/iTunes/iPhone Software Updates (для Mac OS) або C: \ Documents and Settings \ ім'я користувача \ Application Data \ Apple Computer \ iTunes \ iPhone Software Updates (для Windows OS) .Образ прошивки може мати вид: iPhone1, _3.1.3_7E18_Restore.ipsw або iPhone1,2_3.1.3_7E18_Restore.ipsw.Прі відсутності резервної копії використовуйте список файлів сумісних прошивок iPhone на сайті iClarified для завантаження потрібної версії.
2
Завантажте утиліту RecBoot (доступні версії для Mac OS і Windows OS).
3
Підключіть iPhone до комп'ютера для перекладу в режим DFU.
4
Вимкніть пристрій, утримуючи кнопку вимикання в верхній частині девайса до появи попередження про виключення.
5
Натисніть одночасно кнопку включення/виключення пристрою і кнопку «Додому». Утримуйте та стрілку вгору протягом 10 секунд.
6
Відпустіть кнопку включення/виключення пристрою, продовжуючи утримувати кнопку «Додому».
7
Дочекайтесь повідомлення про виявлення програмою iTunes пристрою в режимі відновлення і появи чорного екрану.
8
Виберіть свій пристрій у списку «Пристрої» додатка iTunes на комп'ютері і, утримуючи клавішу Shift (для Windows OS) або Alt/Opt + Click (для Mac OS), натисніть кнопку «Відновити».
9
Вкажіть резервну копію прошивки у спливаючому вікні програми iTunes. Процес відновлення може зайняти до 10 хвилин.
10
Дочекайтеся появи попереджуючого повідомлення додатки iTunes про неможливість відновлення і початку завантаження пристрої з пропозицією підключитися до iTunes на екрані.
11
Відкрийте програму RecBoot і виберіть Exit Recovery Mode. Це дозволить запуститися завантаженні з збереженої копії версії прошивки 3.1.3.
12
Синхронізуйте збережені копії даних і додатків для відновлення своєї інформації на iPhone.
Зверніть увагу
Використання утиліти RecBoot вимагає від користувача Windows OS наявності передвстановленою .NET 4.0 на компьютере.Прі використанні версій Windows Vista/7 запуск утиліти RecBoot необхідно здійснювати в режимі Compatibility!
Корисна порада
Синхронізація збережених даних можлива тільки при наявності резервної копії файлів прошивки 3.1.3. Відновлення даних прошивки 4.0 неможливо.
Кілька років тому на ринку мультимедійний пристроїв з'явилися програвачі форматів відео, що відрізняються від традиційних MPEG і DivX. Також як і мультимедійні пристрої, HD медіаплеєри маю прошивку.
Вам знадобиться
  • Флеш накопичувач або жорсткий диск, попередня версія прошивки
Інструкція
1
Скачиваем стару версію прошивки з сайту виробника. Записуємо прошивку на носій.
2
Змінюємо назву прошивки на більш високе значення, ніж має встановлена в HD медіаплєєре. Наприклад, встановлена версія 1.001.5, а попередня - 1.001.4, тоді потрібно перейменувати попередню в 1.001.6.
3
Під'єднуємо флешку до USB роз'єму HD плеєра і включаємо його. Він самостійно визначає наявність нової версії і користувачеві залишається лише підтвердити свою згоду на перепрошивку. Вся процедура повернення на стару прошивку відбувається в автоматичному режимі.
4
Перезавантажуємо HD медіаплеєр, щоб зміни вступили в силу.
Зверніть увагу
Важливо мати кілька версій прошивки і чітко дотримуватися інструкцій. При порушенні порядку дій можлива псування прошивки, також деякі прошивки можуть не коректно працювати на пристрої.
Корисна порада
Слід скачувати не тільки нову версію з сайту виробника HD плеєра, але і більш стару. Найкраще скачати версію, яка вже встановлена в плеєрі.