Як нарізати фільм.

Як бути, якщо вам необхідно розрізати відео-файл надвоє? Або, можливо, на велику кількість коротких відеофрагментів? Використовуйте просту програму «Windows Movie Maker», що входить до переліку стандартних програм операційної системи Windows.
Інструкція
1
Запустіть програму «Windows Movie Maker» - її можна знайти через кнопку «Пуск», посилання «Усі програми».
2
Далі, через кнопку «Імпорт мультимедіа» відкрийте відеоролик, які ви збираєтеся нарізати. Цей файл буде скопійований в робочу папку програми - "Імпортовані медіафайли».
3
Якщо ви хочете отримати з відеоролика багато коротких кліпів, клацніть на завантаженому відео-файлі правою кнопкою миші. Потім виберіть з меню команду «Створити кліпи».
4
Виділіть потрібний файл в папці "Імпортовані медіафайли», якщо вам необхідно розрізати відео-файл на дві частини. Файл з'явиться у вікні перегляду. Натисніть кнопку «Play» і дочекайтеся того моменту, на якому ви хочете розрізати фільм. Натисніть кнопку «Розділити». Утворюються два відео-файлу.
5
Для того щоб зберегти результат нарізки, перемістіть один з фрагментів в область монтажу і збережіть відеофрагмент через меню «Публікація в обраному місці». Таким же чином, при необхідності, збережіть другий фрагмент.
Буває, дивишся фільм, і раптом один фрагмент, довжиною буквально в декілька хвилин, так сильно западає в душу, що хочеться переглядати його знову і знову. Тоді залишається тільки один шлях - розрізати фільм.
Інструкція
1
Насправді ця задача дуже проста. Для цього нам знадобиться на вибір одна з десятка редактирующих програм. Будь то Sony Vegas, Pinnacle, на худий кінець зійде навіть Sony SoundForge. Якщо вже й цих програм не знайти, то залишається вдатися до самого останнього варіанту - Windows Movie Maker. Принаймні, ця програма коштує у всіх операційних системах Windows за замовчуванням.
2
Принцип роботи всіх цих програм схожий. Після активації з'являється вікно програми. Воно представляє із себе екран, на якому проводиться перегляд зображення, трек для редагування відео, додатковий трек для редагування аудіо (якщо в деяких програмах він не встановлений за замовчуванням, то його можна додати за допомогою нехитрих операцій з настройками), і багато різних значків на панелі інструментів, за допомогою яких буде протікати подальша робота з програмою.
3
Відкривши програму, перетягуємо на трек для редагування відео фільм, який сподобався. Можна звичайно зробити це і через провідник. Але перший варіант є більш кращим серед досвідчених користувачів. Відразу варто відзначити, що завантаження фільму і його розкадровка займе досить багато часу. В основному від однієї години і більше. Це вже залежить від тривалості фільму.
4
Коли розкадровка буде проведена, наведіть курсор миші а трек редагування, і прокрутите коліщатком в обидві сторони. Кадри на стрічці розтягнуться і стиснуться. Прокрутивши коліщатко вниз, кадри знову розтягнуться. Це дозволить більш точно вибрати те, що потрібно саме вам. Для зручності можна скористатися маркерами. Вони ставляться, якщо натиснути клавішу «М» при російськомовній розкладці. Два таких маркера - і можна сміливо вирізати фрагмент, перенести його на другу, щойно відкриту лінію для редагування відео, і зберегти в зручному для вас форматі. Фільм порізаний.