Як вивести кротів.

Якщо на вашому садовій ділянці стали раптово виростати купи переораної землі, а коренеплоди почали зникати з грядок, це означає, що у вас завелися кроти.На сьогоднішній день не існує універсального методу, який дозволив би позбутися кротів зі ста відсотковою ймовірністю, але є кілька найбільш дієвих способів, перепробувавши які ви напевно доб'єтеся успіху.
Інструкція
1
Практично в кожному великому магазині сільськогосподарських товарів продається ультразвукової відлякувач кротів . Принцип дії його полягає в тому, що прилад випускає низькочастотні звуки, які Крот переносят.Однако радіус дії такого приладу занадто малий, щоб охопити всі ходи, по яких переміщається кріт, і рідко дістає до його основного житла-комори. Тому відлякувач кротів допомагає далеко не в кожному випадку.
2
Кроти не переносять запах бензину. Тому позбутися кротів можна, якщо змочити в бензині ганчірки і, розкопавши підземні ходи крота, розкласти їх у кожному з ходов.Такой спосіб є досить дієвим лише за однієї умови: ви знаєте місце розташування кротів их ходів.
3
Посадити по периметру ділянки бобові рослини, наприклад, сочевицю, квасолю або горох - ще один ефективний спосіб вивести кротів , оскільки вони не переносять специфічних запах рослин даного сімейства.
4
Кроти не люблять гучних шумів. Вивести їх можна, встановивши на садовій ділянці кілька вітряків, які передаватимуть вібрацію і шум земле.Ізготовіть вітряк досить просто: взяти довгу палицю і урити її в землю на сорок-п'ятдесят сантиметрів, а до банки прив'язати порожні бляшані банки з-під пива. При пориві вітру банки будуть стукати один про одного і створювати шуми, які так не люблять кроти.Другой спосіб виготовлення вітряка ще простіше: на три чверті вкопані в землю порожні скляні пляшки, під кутом у сорок п'ять градусів.
5
Позбутися кротів можна, просто купивши мисливську собаку (найкраще-таксу), яка буде розривати нори і знищувати що живуть в них кротів .
6
Дотримуючись цих порад, ви напевно позбавитеся від кротів і садову ділянку радуватиме вас багатим урожаєм!
Корисна порада
Крім шкоди, що кроти заподіюють, пошкоджуючи коріння і коренеплоди рослин, ці тварини також приносять чимало пользи.Кроти розпушують землю, що дозволяє їй краще «дихати» і поглинати більше вологи. Також вони знищують велику кількість безхребетних шкідників, що живуть у ґрунті.