Як налаштувати інтернет на комп'ютері без телефону.

Часи, коли для доступу в інтернет обов'язковою умовою була наявність телефонної лінії, вже давно пройшли. Сучасні технології дозволяють забезпечити з'єднання з інтернет ом за допомогою оптоволоконних кабелів, а також бездротових рішень.
Інструкція
1
Оберіть інтернет -провайдер, що надає послуги за технологією FTTx, і переконайтеся, що даний провайдер обслуговує ваш житловий будинок. Дізнатися це можна в офісі компанії або на її офіційному сайті. Після цього оформите заяву на підключення до оптоволоконної мережі, укладіть договір з провайдером, виберіть тариф і внесіть початковий платіж, рівний вартості послуг за тарифом протягом місяця.
2
Узгодьте з провайдером час приходу групи монтажників, які проведуть оптоволоконний кабель від розподільної коробки до вашої квартири. Як правило, бригада повинна провести кабель протягом двох тижнів з моменту подачі заявки, однак цей час варіюється залежно від провайдера і попиту на підключення. Розподільні коробки можуть перебувати або на сходовій клітці або на горищі будинку. У другому випадку від вас буде потрібно забезпечити доступ бригади на даний поверх в призначений день. Після того, як бригада проведе кабель у вашу квартиру, підключіть його до комп'ютера в роз'єм мережевої карти. Почекайте деякий час, поки йде реєстрація вашого ip-адреси. Після закінчення реєстрації користуйтеся інтернет ом, який підключений до вашого комп'ютера без телефонної лінії.
3
Налаштувати інтернет , що не вимагає телефонної лінії, також можна за допомогою 3g модемів або за технологією Wi-Max. 3g модем можна придбати в будь-якому салоні стільникового зв'язку, керуючись при його виборі асортиментом тарифних планів і даними про зону покриття мережі. Технологія Wi-Max передбачає заяву в офіс компанії, що надає такого роду послуги, оформлення договору та придбання (або взяття в оренду) спеціального обладнання для прийому і передачі сигналу за технологією Wi-Max.