Як зробити кругову панораму. зробити фотографію півколом.

Давно відомо, що за допомогою програм, створених для ретуші фотографій, можна створювати справжні шедеври. Приміром, в програмі Photoshop можна виправити практично будь-яка вада людського обличчя (широко використовується у весільних салонах), помістити людину на фотографії будь-якої ділянки суші і т.д. Цікавим прикладом використання цієї програми є створення кругових панорам.
Вам знадобиться
  • - програмне забезпечення Adobe Photoshop;
  • - панорамний знімок.
Інструкція
1
Панорамний знімок можна зробити за допомогою спеціального фотоапарата або за допомогою звичайного, але з використанням штатива. Спеціальні фотоапарати мають власну конструкцію, яка дозволяє робити знімок з кутом в 180 градусів. Грубо кажучи, 2-3 знімка і панорама готова. За допомогою штатива можна зробити панораму будь-яким фотоапаратом, акуратно повертаючи голову триноги між клацаннями затвора.
2
Належить графічного продукту Photoshop є фільтр, який дозволяє зробити кругові панорами. Що це означає? Уявіть, що панорама - це широке зображення. За допомогою фільтра дане зображення скручується, перетворюючись на круг. Залежно від самого зображення, ефект виходить різним. Добре промальована картинка може перетворитися на глобус.
3
Перед тим, як приступити до створення кругової панорами вам необхідно отримати панораму . Якщо у вас немає власного фото або штатива, що робить створення панорами практично неможливим, використовуйте чуже зображення, яке можна запозичити у друга, товариша чи знайти в мережі інтернет. Варто відзначити, що поширення будь-якого зображення, скопійованого з інтернету, переслідується за законом.
4
Отримані фотографії необхідно зібрати в панораму , за допомогою цієї ж програми або утиліти MGI PhotoVista. Зібрану панораму необхідно відрегулювати за кольором, насиченості і іншим параметрам, щоб в ефекті «кола» дане фото виглядало добре.
5
Тепер залишилося зробити фото квадратного формату (всі сторони однакового розміру), інакше рівний «глобус» не вийде. Потім переверніть зображення, скориставшись меню «Редагування» («Траснформація»), і застосуєте відповідний фільтр. Натисніть меню «Фільтр», виберіть пункт «Спотворення», потім виберіть пункт «Полярні координати».
6
Погравши з настройками цього фільтра, і відрегулювавши всі нерівності кольору, можна отримати ідеальний результат.