Як видалити запах гару в квартирі. наслідки від запаху гару.

Жоден будинок і квартира не застраховані від загоряння проводки, пригорання їжі або забутого на плиті чайника. Через це можуть відбутися непоправні наслідки. Позбутися від запаху гару в приміщенні вельми непросто, але все ж, це можна виправити завдяки деяким рекомендаціям.
Вам знадобиться
  • - Іонізатор повітря,
  • - столовий оцет,
  • - простирадла або рушники,
  • - ганчірки,
  • - зерна кави .
Інструкція
1
Якщо не боротися з запахом гару в квартирі , він повинен вивітритися сам по собі протягом двох тижнів. Але не кожному подобається вдихати цей неприємний запах, який до того ж, шкідливий для здоров'я. На сьогоднішній момент можна побачити у продажу так званий іонізатор повітря, який допоможе очистити повітряний простір квартири всього за одну ніч. Але за цей прилад доведеться викласти не одну тисячу рублів, тому можна скористатися й іншими, більш простими методами.
2
Насамперед необхідно викинути пригорілі речі (вони є джерелом розповсюдження запаху гару), особливо якщо вони не підлягають відновленню і ремонту, інакше видалити запах гару в квартирі буде вельми складно. Якщо ви вирішили залишити речі для подальшого відновлення, ретельно їх помийте або виперіть і приберіть на балкон для вивітрювання. Відкрийте двері і вікна для того, щоб викликати протяг. Якщо ж в квартирі є кондиціонер, краще увімкніть його.
3
Візьміть велику каструлю і заповніть три чверті водою, поставте на вогонь і, не доводячи до кипіння, додайте третю частину пляшечки звичайного столового оцту, який напевно мається на кухні кожної господині. Зменшіть вогонь, відкрийте всі вікна і можете спокійно відправитися на прогулянку, поки ця суміш буде кипіти на вашій плиті. Через цей час запах гару в буквальному сенсі зникне в невідомому напрямку. Цей спосіб перевірений багатьма господинями, і повірте - він працює.
4
Волога тканина має здатність поглинати запах диму і гару. Для цього достатньо намочити махрові рушники або простирадла і розвісити на кожних дверей. Періодично змочуйте рушники, по мірі з висихання. Ефективність цього методу досить таки велика. Але в цьому способі видалення запаху гару є один істотний мінус - з простирадлами та рушниками, швидше за все, доведеться попрощатися.
5
Обов'язково проведіть вдома генеральне прибирання. Вимийте всі меблі, підлога, килими і стіни. Ганчірки після цього бажано викинути. Виперіть весь одяг і фіранки. По кімнатах розставте блюдця з зернами кави, вони відмінно допоможуть нейтралізувати запах гару в квартирі .