Як зробити миготливу аватарку.

Аватар - зображення невеликого розміру, яке використовується в якості графічної складової профілю на тематичному форумі, сайті соціальної мережі і т.д. Аватар можна скопіювати зі спеціального сайту або зробити самому за допомогою будь-якого графічного редактора.
Вам знадобиться
  • - програмне забезпечення Adobe Photoshop;
  • - зображення для аватара.
Інструкція
1
В якості зображення для аватара можна використовувати будь-яку картинку, фотографію і т.д. Спочатку можна використовувати будь-який графічний файл, скопійований з мережі інтернет, потім можна спробувати повторити на вашому портреті. Перед початком роботи над миготливим аватаром необхідно встановити на комп'ютер Adobe Photoshop.
2
Відкрийте програму і двічі клацніть по порожньому полю програми або натисніть клавіші Ctrl + O, щоб відкрити зображення.
3
Зробіть дублю основного шару, який був створений при завантаженні картинки в програму. Натисніть правою кнопкою миші на шарі в панелі шарів і виберіть пункт «Створити дублікат шару» або натисніть клавіші Сtrl + J.
4
До нижнього шару необхідно застосувати зміна рівнів кольору. Натисніть верхнє меню «Зображення» і виберіть пункт «Рівні» (поєднання клавіш Ctrl + L). У вікні, посуньте середній повзунок до значення 2,35.
5
До верхнього шару (нещодавно створеному) також необхідно застосувати зміна рівнів. Натисніть клавіші Ctrl + L. У вікні посуньте повзунок на значення 0,40.
6
Тепер натисніть верхнє меню «Вікно», потім відкрийте палітру «Анімація». В панелі шарів залиште видимим тільки нижній шар, для цього натисніть на зображення ока навпроти верхнього шару - він стане невидимим.
7
У вікні «Анімація» продублюйте зображення, натиснувши кнопку «Дублювати». Увімкніть видимість верхнього шару, а нижній шар зробіть невидимим, натиснувши на зображення очі навпроти відповідних шарів.
8
У вікні «Анімація» активуйте опцію циклу «Завжди» та натисніть кнопку Play. Якщо ви хочете зменшити або збільшити швидкість зміни кадру, відрегулюйте це значення в цьому ж вікні.
9
Для збереження отриманого аватара натисніть меню «Файл» і виберіть пункт "Зберегти для web і пристроїв ...». У вікні, виберіть формат зображення Gif і 256 кольорів. Натисніть кнопку «Зберегти».