Як змінити пароль в mail. Як змінити свій mail.

Пароль жартома порівнюють з нижньою білизною: він повинен бути також непомітний для оточуючих і так же регулярно змінюватися. Поштовий сервіс mail.ru дозволяє встановлювати новий пароль так часто, як вам того захочеться.
Інструкція
1
Авторизуйтесь в поштовому ящику, пароль від якого хочете поміняти. Для цього введіть свій логін і пароль. Якщо ви працюєте на чужому комп'ютері, поставте відповідну позначку і не зберігайте пароль.
2
Усередині поштової скриньки, на панелі з логотипом сервісу знайдіть команду «Ще». Клацніть по ній і виберіть пункт меню "Налаштування". Посилання на цей пункт вказана під статтею.
3
Виберіть пункт « Пароль ». На наступній сторінці введіть поточний пароль в перше поле, новий пароль і його підтвердження нижче. Підтвердіть, що ви людина, а не бот: введіть цифри з картинки.
4
Для пароля використовуйте латинські букви і арабські цифри. Не використовуйте прості паролі, які легко можна зламати. Зокрема, не використовуйте дату і власне ім'я. Оптимальні паролі без системи взагалі або з важкою для читання сістемой.По можливості використовуйте додаткові символи: знаки пунктуації, одно, плюси, нижні прогалини і т.д. Чим складніше і довше буде ваш пароль, тим в більшій безпеці виявиться ваш обліковий запис.
5
Збережіть новий пароль в спеціальному файлі, до якого ніхто, крім вас, не має доступу. Ще краще встановити спеціальну програму для зберігання паролів або запам'ятати комбінацію.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=V5uEOHa72F8