Як зробити, щоб показувалося розширення.

Розширення файлу - це певна послідовність символів, які є продовженням імені файлу, але розділяються крапкою. Вважається, що символи, які стоять після крапки, називаються розширенням. За замовчуванням в операційній системі Windows прихована можливість перегляду розширення в "Провіднику", але цей недолік легко виправити.
Вам знадобиться
  • Налаштування відображення папок в системі.
Інструкція
1
Кожен користувач операційної системи кожен день взаємодіє з розширеннями файлів, але навіть не замислюється про це, т.к. вони приховані. Приміром, текстовий документ редактора MS Word має розширення doc, графічні файли мають кілька розширень (jpg, bmp, gif і т.д.), конфігураційні файли системи мають розширення ini і т.д.
2
Переглянути всі зареєстровані розширення можна в налаштуваннях відображення папок. Відкрийте будь-яке вікно «Провідника» або запустіть вікно «Мого комп'ютера». Натисніть верхнє меню «Сервис» і виберіть команду «Властивості папки». У вікні, перейдіть до вкладки «Типи файлів». Перед вами з'явиться список всіх розширень файлів, які зареєстровані в системі.
3
Для відображення розширень у файлів, які ви переглядаєте в «Провіднику», перейдіть до вкладки «Вид» вже відкритого вікна. Зніміть позначку з пункту «Приховувати розширення для зареєстрованих типів файлів» і натисніть кнопку «ОК» двічі.
4
В будь-якій папці «Провідника», а також на робочому столі, файли будуть відображатися в форматі file.ras: де file - ім'я файлу, а ras - розширення.
5
Даний спосіб працює лише в операційній системі Windows XP. У новій версії операційної системи (Windows Seven) дана опція знаходиться за іншою адресою. Натисніть меню «Пуск» і в рядку пошуку введіть команду «Параметри папок».
6
В результатах пошуку будуть два результату, виберіть будь-який з них. Перейдіть на вкладку «Вид» і в блоці «Додаткові параметри» зніміть позначку з пункту «Приховувати розширення для зареєстрованих типів файлів». Натисніть кнопку «ОК», щоб закрити вікно.
7
Тепер при зміні розширення файлу на екрані буде з'являтися діалогове вікно з повідомленням «Після зміни розширення цей файл може виявитися недоступним». Якщо ви дійсно хочете перейменувати, натискайте кнопку «Так».