Як інвертувати виділення.

У кожної людини є фотографії, які допомагають воскресити в пам'яті найцікавіші, важливі, феєричні моменти життя. І в наш час частина таких зображень зберігаються в електронному варіанті. Що дає можливість змінити щось в них, підкоригувати, або зробити колаж (для цих цілей краще всього підходить програма Adobe Photoshop). Для цього необхідно виділити частину зображення і іноді - инвертировать виділення .
Вам знадобиться
  • Програма Adobe Photoshop, фотографія
Інструкція
1
Відкрийте програму Adobe Photoshop і в ній відкрийте то зображення, з яким належить працювати. Для відкриття фотографії необхідно зайти в знаходиться у верхній частині екрану пункт File (в російськомовній версії - Файл) і далі вибрати пункт Open (Відкрити). Виберіть потрібну фотографію на комп'ютері та натисніть кнопку Open (Відкрити).
2
Виділіть потрібну частину відкритою фотографії або малюнка. Для цього застосовуються такі інструменти як lasso tool (Лассо), rectangular marquee tool (прямокутне виділення elliptical marquee tool ( виділення круга), pen tool (перо). Вибравши ласо, затискаєте ліву кнопку миші і ведете курсор доти, поки не виділіть все, що вам необхідно. Прямокутне виділення дозволяє виділити будь-які прямокутні та квадратні об'єкти, виділення круга - будь круглі або овальні елементи зображення. Інструмент «перо» вказати за допомогою опорних точок ту область, яка потім буде виділена.
3
Коли у вас є необхідне виділення (якщо на фотографії видно рамка з пунктирним виділення м), то можна інвертувати це виділення . У верхній сходинці меню виберіть пункт Select (Виділення) і в меню - параметр Inverse (Інвертувати).
Зверніть увагу
Після виділення об'єкта в зображенні не натискайте ліву кнопку миші в той час, коли курсор знаходиться всередині зображення. Це призведе до того, що виділення пропаде і доведеться починати виділення з самого початку.
Корисна порада
Запам'ятайте клавішні скорочення для тих операцій, які найбільш часто здійснюєте в Adobe Photoshop. За рахунок їх постійного використання ви зможете витрачати на обробку і поліпшення фотографій набагато менше часу. Поєднання клавіш для инвертирования - кнопки shift, ctrl, I (затиснувши перші дві, натискаєте «i»). Інші клавішні скорочення ви можете побачити в багатьох вікнах і меню програми поруч з назвами пунктів. Наприклад, для того щоб відкрити зображення необхідно натиснути ctrl і кнопку з буквою o (у всіх скороченнях подразумеваются латинські букви).