Як сповивати дитини.

Пеленка є найпершою одягом новонародженого. Вона обмежує рухи малюка і тим самим значно скорочує навколо нього простір, створюючи відчуття безпеки і комфорту. Повне сповивання дитини незабаром можна замінити пеленанием тільки ніжок. Таке поступове пристосування до нового оточення сприятливо діє на нервову систему малюка.
Вам знадобиться
  • - дві пелюшки (фланелева і тонка);
  • - дві сорочечки;
  • - одноразовий або багаторазовий підгузник.
Інструкція
1
Розстелите дві пелюшки (тонку поверх товстої). Якщо ви використовуєте марлевий підгузник, покладіть його на середину пелюшки. Між підгузником і пелюшкою прокладете захисну клейонку невеликого розміру. При використанні одноразових підгузників ці заходи не потрібні.
2
Покладіть малюка на пелюшку так, щоб вона була на 5-10 см вище його плечей. Надіньте дитині нижню сорочечку краями назад, а верхню краями вперед. Загорніть підгузник. Далі можете приступати до сповивання.
3
Праву сторону пелюшки проведіть між лівою ручкою і тілом малюка і загорніть назад. Слідкуйте за тим, щоб верхній край пелюшки проходив щільно поверх плечика малюка. Ліву сторону пелюшки загорніть поверх правої. Сповивайте помірно туго, щоб малюк не зміг швидко вивільнити ручки. Під час сповивання дитини ручки залишайте в напівзігнутому природному положенні.
4
Утворену нижню частину пелюшки накиньте на загорнуті боку (до середини грудей малюка) і подверніте обидва краї в такій же послідовності один поверх іншого. Зафіксуйте їх, подоткнув за край пелюшки. Розправте всі можливі нерівності і складки. У другу пелюшку завертайте малюка в такій же послідовності.
5
Сповивання тільки ніжок відбувається таким же чином, тільки верхній край пелюшки, в даному випадку, проходить під обома ручками дитини . Сповивання по пояс має бути поверх сорочечок або кофтини, і прилягати до малюка досить щільно, але не туго.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=b5glA3YK-mI
Зверніть увагу
Для сповивання дитини використовуйте тільки надійну поверхню (столик для сповивання, ліжко), з якою малюк не зможе скотитися або впасти. Ні на хвилину не залишайте його під час сповивання, тому все необхідне приготуйте заздалегідь.