Як грати на електрогітарі.

Гра на будь-якому інструменті - плід багаторічної роботи і щоденних занять. Гітарна музика не виняток, і навчитися грі на цьому інструменті можна тільки при наявності великого бажання і старанності.
Вам знадобиться
  • Електрогітара;
  • Комбопідсилювач або підсилювач з динаміком;
  • Кабелі;
  • Медіатор;
  • Збірники творів і гам.
Інструкція
1
Вивчіть ноти. Багато музикантів вважають, що цей навик необов'язковий і приводять в приклад музикантів, які прославилися без музичної грамотності. Повірте, це винятки з правил. І чи впевнені ви, що настільки ж талановиті і щасливі?
2
Почніть розбирати гами в техніці легато. Для цього пальцями лівої руки затискайте струни по одній, а медіатором в правій перебирайте, защипуючи то зверху, то знизу. Затиснення струни лівою рукою і удар медіатором повинні відбуватися одночасно, щоб між звуками не було навіть дуже коротких пауз.
3
Зіграйте гамму в техніці слеп без медіатора. Великий палець правої руки направте вгору, вниз або вздовж струни, в залежності від бажаного ефекту. Лівою рукою затисніть потрібні струни. Під час щипка глушите струни пальцями лівої руки.
4
Зіграйте гамму в техніці теппинг. Вийміть звук за рахунок удару пальцями обох рук по грифу. Медіатором не користуйтеся.
5
Грайте імпровізації на основі гам, застосовуючи вивчені техніки. Займайтеся кожен день хоча б по півгодини.
6
Розучуйте інструментальні та вокальні твори різних авторів. Вносьте в авторський текст невеликі поправки відповідно до свого смаку і знаннями.
Корисна порада
Не починайте грати відразу швидко. Краще вивчіть гаму або твір повільно, але рівно, а потім поступово додавайте темп. Але перед закінченням заняття обов'язково програйте в повільному темпі.