Як лікувати ниркову кольку.

При виникненні такого сильного болісного симптому сечокам'яної хвороби, як ниркова колька, краще не займатися самолікуванням і відразу викликати бригаду «швидкої допомоги». Проте до приїзду лікаря або при неможливості його викликати ви можете самостійно надати хворому невідкладну допомогу.
Інструкція
1
Для початку слід забезпечити хворому тепло і спокій. Краще всього зробити теплу ванну з температурою води близько 38-ми градусів. Також можна прикласти грілку до поперекової області. Тепловий вплив має тривати 15-20 хвилин, після чого хворого слід укласти в ліжко. Теплові процедури потрібно буде періодично повторювати.
2
Щоб зняти напад, необхідно дати хворому спазмолітичну та знеболювальну кошти. Для зняття болю найкраще застосувати баралгін. В якості спазмолитика можна використовувати но-шпу або папаверин в таблетках, однак ефект може бути недостатньо сильним у порівнянні з внутрішньом'язовим введенням подібних препаратів.
3
Крім ліків необхідно давати хворому багато пити - не менше 2,5-3-х літрів на добу. Особливо корисними будуть журавлинний морс і анісовий чай. Також можна заварювати спеціальні ниркові збори і фітокомплекси. На додаток до цього можна використовувати народний засіб - плоди горобини.
4
З особливою увагою слід поставитися до харчування хворого. Його раціон повинен складатися з варених овочів, салатів, овочевих супів і різних каш. Всі ці страви не повинні бути занадто солоними. Також необхідно давати хворому фрукти, особливо дині та кавуни. При цьому слід повністю виключити з раціону ковбаси і копченості, печінку, бульйони, бобові, а також шоколад та інші продукти, що містять какао.
5
Якщо застосування ліків і дотримання інших рекомендацій не приведе до поліпшення стану хворого, а також якщо напад кольок буде супроводжуватися високою температурою і блювотою, слід звернутися в лікарню. Однак навіть якщо з нападом кольок вдасться впоратися в домашніх умовах, при першій же можливості слід звернутися до уролога для встановлення точної причини виникнення цієї недуги.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=YJ0SoUvRNCQ