Як отримати УВП безкоштовно.

УВП , або універсальний інтернет номер - унікальний набір цифр, службовець для ідентифікації користувачів протоколу миттєвих повідомлень ICQ. Для отримання уіна необхідно зареєструватись в сервісі. Зробити це можна кількома способами.
Інструкція
1
Найнадійніший спосіб отримання УВП - реєстрація на офіційному сайті ICQ. Для цього відкрийте сторінку реєстрації за адресою https://www.icq.com/join/ru, і вкажіть своє повне ім'я, яке буде видно вашим контактам, адресу електронної пошти, на яку прийде посилання для підтвердження реєстрації, пароль свого облікового запису ( двічі, паролі повинні збігатися), стать і дату народження (для того, щоб визначити що ви старше 13 років). Після цього введіть капчу (код захисту від автоматичної реєстрації) та натисніть кнопку "Реєстрація". Потім зайдіть в поштову скриньку, адреса якого ви вказали при реєстрації та пройдіть за посиланням з листа, надісланого адміністрацією ICQ.
2
Після верифікації аккаунта скачайте і встановіть офіційний клієнт ICQ (за посиланням http://ftp.icq.com/pub/ICQ7/install_icq7.exe). Запустіть програму і у вікні підключення введіть адресу електронної пошти, який ви вказали при реєстрації, і пароль. Дочекайтеся з'єднання з сервером і відкриття коннтакт-листа програми. Дізнатися свій УВП можна, відкривши власну "Інфо про контакт". Він може використовуватися для входу в ICQ поряд з адресою електронної пошти. Також УВП є вашим унікальною адресою в ICQ, який ви можете залишати іншим людям, для того щоб вони додавали вас в список своїх контактів.
3
Отримати УВП безкоштовно також можна на величезній кількості сторонніх сайтів, що роздають номери ICQ, зареєстровані раніше. Створити обліковий запис також можна натиснувши відповідну кнопку в офіційному клієнті, а також з програм сторонніх розробників.