Як побудувати екобудинок.

В реаліях людство стикається з великою кількістю екологічних проблем. Рішенням частини таких завдань, є будівництво екобудинків . Живучи в такому будинку людина своєю діяльністю, повинен допомогти перетворити сонячну енергію в живу біомасу швидше, ніж це відбувається в звичайному середовищі.
Вам знадобиться
  • - брус;
  • - дошка;
  • - цегла;
  • - утеплювач;
  • - дахове покриття;
  • - сонячні батареї;
  • - сонячний колектор.
Інструкція
1
Для будівництва екобудинки використовуйте місцеві, низьковитратні, за методами їх видобутку будівельні матеріали. Вони повинні бути легкими при перевезення та переробки. Монтаж таких матеріалів проводиться без залучення важкої, дорогої техніки. Тепло гаряче водопостачання і електрику для дому забезпечуйте за рахунок сонячної енергії. Всі будинки, що будуються за цим типом поділяються на два класи. Для міста - це котедж, а для сільської місцевості-обійстя.
2
При будівництві екобудинки робіть буронабивної фундамент. Він дешевше, не вимагає утеплення, і не потрібно рити траншеї під нього.
3
Вмонтуйте стіни каркасним способом. Ці роботи можуть проводиться при будь-якій погоді. Зведення каркаса будинку займає не багато часу. Каркас можна робити з дерева, металу та залізобетону. Заповніть порожнини наповнювачем. Ним може бути: саман, цегла, грунтоблоків і глина. Утеплювач і облицювання закріплюйте із зовнішнього боку. У вигляді утеплювача використовуйте плити з штучних волокон. Непоганий результат приносить використання утеплювача у вигляді засипки легким матеріалом. Але найкращим утеплювачем є природний матеріал-очерет і солома. Головне захистити цей компонент від вологи. Для цього виконайте облицювання стін цеглою. Видом облицювання може бути так само штукатурка або обшивка деревом. Використовуйте тільки екологічно чисті матеріали.
4
дах-це одне з найважливіших споруд в будинку. Вона визначає довговічність будинку., Впливає на теплозахист внутрішніх приміщень. Вмонтовуйте на обрешітку утеплювач, не забуваючи про пароізоляції. Обов'язково збережіть простір між зовнішнім покриттям даху і утеплювачем, для вентиляції. Розмістіть на даху сонячні батареї і колектори. Вони виконають роль перетворювача сонячної енергії в електричну. Сонячні колектори нагріють воду і повітря у вашому Екодома. На даху визначите місце і встановіть систему збору води. Вода зібрана на даху цілком забезпечить полив ділянки.
5
Для вікон використовуйте потрійне скління з теплоефективними віконницями. Таке поєднання можна порівняти з тепловим критерієм стін. За витратами екобудинок цілком доступний більшої частини населення.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=LBsNLhujL0M
Зверніть увагу
Місцевість, де існує, в силу географічного положення недолік сонячної енергії, не придатна для будівництва там екобудинків.
Корисна порада
При проектуванні передбачте тимчасову різницю між літнім і зимовим сезоном.