Як звести татуювання молоком.

Якщо татуювання вас не влаштовує, ви можете позбутися від неї кількома способами. Найкраще звернутися в тату-салон і довірити своє тіло професіоналам. Але існує також кілька «домашніх» варіантів знищення татуювання, але вони в великою часткою ймовірності приведуть до утворення шрамів. Найдоступніші з них виконуються за допомогою молока (козячого, коров'ячого, згущеного).
Інструкція
1
Всі вони зводяться до того, що татуювання обколюють, але залежно від ваших можливостей існує кілька різних способів: Самий цивілізований: використання машинки для нанесення татуювань. Тут підійде як струнна, споруджена кустарним способом, так і професійна. Будьте тверезими! А так само переконайтеся що у вас тиск в нормі, а не підвищено. Якщо є хоч якісь сумніви на цей рахунок - перенесіть процедуру на інший день, коли ви будете абсолютно впевнені в стані свого здоров'я.
2
Для початку підготуйте машинку до роботи. Для цього відрегулюйте частоту ударів, виберіть розмір голки (краще підійде пучок-п'ятірочка) або струни.
3
Приготуйте заздалегідь матеріал, яким збираєтеся обколювати. Змішайте молоко з порошком стрептоциду (можна подрібнити таблетку), залийте в тару (або використовуйте спеціальний пластмасовий ковпачок, застосовуваний для роботи з фарбами).
4
Запасіться ватою, водою в пульверизаторі (придасться для змивання крові та молока) і бинтом.
5
Другим способом є просто введення молока під шкіру в місцях покриття малюнка за допомогою шприца і медичної голки. Візьміть новий шприц і голку (двох кубовий цілком підійде).
6
Приготуйте потрібну вам суміш, залийте її в шприц.
7
Запасіться різними ватними тампонами.
8
Вводите молоко неглибоко під шкіру, малими порціями. Якість процедури багато в чому залежить від частоти уколів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=umsTJv_MEf0
Зверніть увагу
Вас очікує сильне нагноєння місць проколів і всій поверхні татуювання. Можливо, одного разу буде недостатньо для досягнення бажаного результату, тому процес доведеться повторювати кілька разів, якраз чекаючи повного загоєння тканин. У підсумку на місці татуювання ви отримаєте абсолютно не естетичний шрам.