Як зробити паперовий літак.

Дивно, але способів зробити паперовий літак існує безліч! Орігамі - особливе мистецтво створення з паперу самих різних фігур, навіть дуже складних. На щастя, зробити літачок дуже просто, розглянемо так званий класичний спосіб.
Інструкція
1
Візьміть аркуш паперу або тонкого легкого картону. Лист повинен бути довгастої прямокутної форми. Якщо ви використовуєте картон, що не вибирайте глянцевий - він покритий спеціальним шаром, який вельми нерівно заламується на згинах. Покладіть лист перед собою. Зігніть його навпіл так, щоб лінія згину розташовувалася вертикально і проведіть по ній нігтем. Тепер розігніть в вихідне положення - так ми відзначили вертикальну вісь симетрії.
2
Тепер загніть правий і лівий верхні кути - так, щоб вони своїми сторонами "зустрічалися" на центральній лінії. На даному етапі куточки (при правильному виборі параметрів листа) повинні займати менше третини всієї фігури. Чим менше ці куточки і більше крила. тим легше літачок, і він здатний летіти набагато більшу відстань.
3
Тепер візьміть і загніть вийшов трикутник так, щоб фігура нагадувала запечатаний конверт.
4
Тепер приступаємо з витворення "крил": загорніть утворилися верхні кути за такою ж схемою, як і попередні, Правда, "зустрічатися" сторонами на лінії центрального згину вони не повинні - між кутами повинно бути зовсім відстань, нехай зовсім і невелике. Це зробить носову частину літака набагато легше. Загорнути кути потрібно так, щоб з-під них було видно невеликий трикутник, який слід також звернути, як би закріпив нові згорнуті кути.
5
Тепер знову зігніть літачок по центральній вертикальної осі, розправте його крила - він готовий до польоту!