Як скласти опитувальний лист.

Опитувальні листи та анкети можуть використовуватися для різних потреб підприємства. По-перше, вони включаються в план маркетингового дослідження, яке покликане оцінити думка споживачів. По-друге, опитувальний лист може містити питання, які допоможуть компанії чітко сформулювати потреби і вимоги замовника. У цьому випадку опитувальні листи більше нагадують технічне завдання.
Інструкція
1
Задавайте зрозумілі питання. Анкета повинна складатися тільки з конкретних питань, які розраховані на дану категорію осіб. Враховуйте соціальний статус опитуваного і його освіту. Тільки так ви отримаєте конкретну відповідь. Питання не повинен бути двозначним. Кожне питання має ставитися до однієї теми.
2
Задавайте питання, які будуть викликати правдиву відповідь. Це відноситься до категорії питань на делікатні теми, пов'язані з особистим життям і перевагами, коли люди намагаються уникати відповіді. В основному на такі питання дають відповідь не з особистого досвіду, а відповідно до соціальних норм.
3
Уникайте питань, що припускають або підказують відповідь. Приміром, не починайте питання словами «Чи згодні ви», «Чи володієте ви», «Чи вмієте ви». Деякі люди, бажаючи швидше закінчити опитування, погодяться з вами, не замислюючись про сенс питання.
4
Сформулюйте кілька варіантів відповідей. Це спростить завдання, так як людям простіше вибрати запропонований варіант, ніж вписувати відповідь.
5
Об'єднайте складені питання і варіанти відповідей в єдиний опитувальний лист. На початку анкети розташуйте прості питання, які не будуть викликати роздратування у анкетируемого. Перші питання є найважливішими. Якщо респонденту вдається легко на них відповісти або вони викликають негативні емоції, він може відмовити вам у заповненні решти опитування. Спочатку необхідно ставити питання загального плану, потім більш конкретні. Це пов'язано з тим, що якщо спочатку опитуваний відповість на конкретне питання, то в подальшому на загальне питання за схожою темі буде дано менш точну відповідь. Наприкінці опитувального листа розмістіть питання-детектори. Вони є перефразування вже заданих питань і служать для визначення правдивості отриманих відповідей.
Корисна порада
Іноді люди з підозрою ставляться до заповнення різних анкет і опитувальних листів, тому намагайтеся ненав'язливо отримати цікаві відповіді в ході бесіди, намагаючись запам'ятати інформацію або непомітно конспектіруя розмову.