Як налаштувати вихідну пошту.

Електронна пошта стала частиною нашого життя. Все частіше виникає необхідність мати декілька поштових адрес для різних видів спілкування - ділового, на форумах, особистого. Робота з великою кількістю поштових скриньок на сайтах поштових служб не дуже зручна. Допомогти вирішити цю проблему можуть поштові програми. Одним з найбільш популярних поштових сервісів є Outlook Express. Налаштування вхідної та вихідної пошти Outlook Express проводиться одночасно.
Вам знадобиться
  • - Outlook Express
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню і перейдіть в «Програми».
2
Виберіть Outlook Express зі списку програм і вкажіть пункт «Облікові записи» в меню «Сервис» вікна програми.
3
Натисніть кнопку «Додати» і виберіть «Пошта ...».
4
Вкажіть бажане ім'я автора поштових відправлень, відображається у всіх листах в поле «Коротке ім'я» розділу «Введіть ім'я» діалогового вікна «Майстер підключення до інтернету» і натисніть кнопку «Далі» для виконання команди.
5
Вкажіть свою адресу електронної пошти в поле «Електронна пошта» розділу «Адреса електронної пошти інтернету» діалогового вікна «Майстер підключення до інтернету» і натисніть кнопку «Далі» для переходу до наступного кроку.
6
Виберіть бажаний тип сервера для вхідних і вихідних листів і введіть дані у відповідні поля розділу «Сервери електронної пошти» діалогового вікна «Майстер підключення до інтернету». Натисніть кнопку «Далі» для підтвердження свого вибору.
7
Введіть адресу електронної пошти з захистом від спам-ботів. Переконайтеся в тому, що Java-Script включений.
8
Вкажіть бажаний пароль в поле «Пароль» розділу «Вхід в пошту інтернету» і підійміть прапорець на полі «Запам'ятати пароль». Натисніть кнопку «Далі» для переходу до наступного кроку настройки поштового клієнта.
9
Натисніть кнопку «Готово» в розділі «Вітаємо!» Для збереження параметрів настроювання облікового запису клієнта поштової служби Outlook Express.
10
Вкажіть щойно створений обліковий запис на вкладці «Пошта» вікна «Облікові записи в інтернеті» і натисніть кнопку «Властивості».
11
Перейдіть на вкладку «Сервери» у вікні властивостей обраної електронної пошти і підійміть прапорець на полі «Перевірка автентичності користувача» в розділі «Сервер вихідної пошти». Натисніть кнопку «Налаштування».
12
Підніміть прапорець на полі «Як на сервер вхідної пошти» в розділі «Вхід в систему» відкрився вікна «Сервер вихідної пошти» і натисніть кнопку OK у всіх відкритих вікнах додатки Outlook Express.
13
Натисніть кнопку «Закрити» у вікні «Облікові записи» для завершення настройки поштового клієнта.
Зверніть увагу
Рекомендується використання захищеного з'єднання. Для цього підніміть прапорці на полях «Подключаться через безпечне з'єднання (SSL) на вкладці« Сервери »вікна« Властивості ».
Корисна порада
Поштовий сервіс Outlook Express повністю сумісний з Microsoft Windows.