Як знайти друга дитинства.

Ви давно виросли, розсудливими, отримали освіту, одружилися/вийшли заміж, народили і ростіть дітей. І все частіше виникають в пам'яті яскраві картини дитинства , згадуються близькі друзі, яких не бачили, здається, тисячу років. Але як же їх знайти?
Інструкція
1
Напишіть на листку всіх, кого хочете знайти. Згадайте і запишіть все, що знаєте про цих людей: імена та прізвища, номери шкіл, адреси та дати народження.
2
Напишіть у своє місто, в село, - тим людям, хто спілкувався разом з вами в далекі часи, або просто тим, хто може пам'ятати про друзів і знати про них якісь новини. Поїдьте в місця дитинства . Розпитайте знайомих, сусідів, друзів. Якщо це шкільні друзі, сходіть в школу, бути може, про них знають вчителя.
3
Знайдіть реквізити адресного бюро міста, де, на вашу думку, живе потрібний чоловік. Напишіть туди, вказавши точні дані для пошуку: ім'я, прізвище, по батькові, дату і місце народження.
4
Проведіть пошук в інтернеті. Побродите в соціальних мережах. Зробіть запити в пошуковиках. Можете спробувати набрати в пошуковику дані, за умови, що старий друг володіє не найпоширенішим ім'ям і прізвищем. Це може не дати негайного результату. Повторіть спробу через якийсь час. Проводячи пошук в інтернеті, пробуйте різні варіанти написання імені та прізвища людини: і латиницею, і кирилицею.
5
Створіть сайт, розмістіть фотографії друзів дитинства . Якщо не хочете витрачати гроші, використовуйте безкоштовні хостинги. Стати публічною людиною, тоді друзі знайдуть вас самі.
6
Дайте оголошення в газеті чи по телебаченню в місті, де живе друг. Біжучий рядок коштує недорого, іноді таку послугу можуть надати безкоштовно. Напишіть в телевізійну програму. Якщо ваша історія виявиться цікавою, вона може стати темою передачі. І тоді якщо не сам друг, то відгукнуться люди, які його добре знають.