Як визначити свій психологічний стан.

Здорова людина не тільки не має захворювань, але і знаходиться в гармонії з собою. Він урівноважений, не страждає депресіями, істеричними припадками та іншими порушеннями. Своєчасна діагностика психологічного стану також важлива, як будь-яка інша.
Інструкція
1
Запишіться на прийом до терапевта і візьміть направлення на електроенцефалограму мозку і шкірно - гальванічна реакцію. Ці психофізіологічні показники напряму пов'язані з станом психіки в певний момент часу. Самостійно або за допомогою терапевта виміряйте частоту пульсу та дихання. Ці цифри і їх відповідність нормам дозволить вам зрозуміти, наскільки ви розслаблені або, навпаки, стривожені, стурбовані і напружені.
2
Підключіться до мережі Інтернет та пройдіть будь 10 тестів он-лайн на теми психологічного стану, депресій і порушень психіки. Вибирайте не розважальні, а серйозні тести, розміщені на спеціалізованих сайтах.
3
Дайте відповідь на питання повною або скороченою редакції колірного тесту Люшера. Вибирайте ті кольори, які вам подобаються, без зв'язку з конкретними предметами або асоціаціями. У такому випадку підсвідомий вибір певних кольорів розповість вам після інтерпретації результатів тесту про ваш істинному психологічному стані, а заодно дозволить зробити глибокий і різнобічний аналіз вашої особистості.
4
Дайте відповідь на питання тесту Айзенка, який присвячений виключно тому, як ви самі оцінюєте ваш психічний стан на даний момент часу. Прочитайте опису станів і відзначте ті, які максимально точно відповідають вашому стану. Цей тест допоможе вам підготуватися до зустрічі з психологом і краще описати те, що з вами відбувається і як ви себе почуваєте.
5
Запишіться на прийом до психолога і з його професійною допомогою з'ясуйте, чи страждаєте ви якими-небудь психічними розладами. Подумайте, чи є у вас перепади настроїв, депресії, чи часто ви дратує і плачете, чи впевнені ви в собі і не нервуєте чи через дрібниці. Поговоріть з психологом, не приховуючи нічого зі своїх побоювань, тривог і сумнівів. Розповідаючи, що хвилює вас в глибині душі, ви даєте психологу оцінити ступінь вашої тривожності, впевненості в собі і гармонії.