Як включити додаткові компоненти браузера Internet Explorer. vkluchit vse nadstroiki - internet explorer.

Надбудови додають браузеру додаткові можливості - панелі інструментів, блокування рекламних банерів, анімована миша і т.д. Їх можна включати і відключати як додаткові опції.
Інструкція
1
Деякі надбудови можуть бути вже встановлені на комп'ютері без вашого відома. Це може бути в тому випадку, якщо надбудова є частиною іншої програми, встановленої вами раніше. Деякі надбудови можуть бути встановлені разом з операційною системою Windows.
2
Останні, найбільш часто використовувані, версії веб- оглядача Internet Explorer 7 і 8. Щоб включити надбудови в Internet Explorer 7, запустіть оглядач, натиснувши двічі на ярлику на робочому столі. Або натисніть кнопку «Пуск» і в загальному списку виберіть Internet Explorer. У верхньому меню натисніть кнопку «Сервіс», у випадаючому списку виберіть пункт «Управління надбудовами" і клацніть «Включення і відключення надбудов».
3
На панелі кнопок зліва, в поле "Відображати" клацніть на стрілочку і виберіть пункт « Надбудови , використовувані Internet Explorer», для того щоб вам були показані всі надбудови.
4
Виберіть надбудову або групу надбудов, яку вам необхідно включити. У нижньому полі відобразяться назва надбудови (плагіна), версія, дата файлу, цифровий підпис (є не у всіх). Також тут вам пропонується здійснити пошук надбудови за допомогою постачальника пошуку за замовчуванням.
5
В нижньому полі, внизу праворуч ви побачите кнопку «Включити», натисніть для включення надбудови. Або натисніть правою клавішею миші на потрібній надбудові і виберіть пункт «Включити». Потім натисніть кнопку «Ок».
6
В Internet Explorer 8. У верхньому меню виберіть кнопку «Сервіс» і далі пункт « Надбудови ». На панелі кнопок зліва, в поле "Відображати» натисніть на стрілочку і виберіть пункт «Все надбудови».
7
Виберіть надбудову або групу надбудов, які хочете включити. Натисніть на кнопку «Включити» в нижньому полі або правою клавішею миші на пункт «Включити». Повторіть цей крок для кожної включаемой надбудови. Статус надбудови зміниться на відповідний. Потім натисніть кнопку «Закрити».
компоненти браузера в програмі Internet Explorer встановлюються для додавання і розширення функцій програми, також різні програми встановлюють свої надбудови для передачі інформації. Все це робить роботу в інтернеті більш швидкої і зручної. Як же включити настройки оглядача?
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом до Інтернет;
  • - Internet Explorer.
Інструкція
1
Встановіть надбудову з мережі інтернет. Перед тим, як вона буде завантажена на комп'ютер, потрібно ваше дозвіл. Деякі надбудови встановлюються самовільно, наприклад, якщо вони - частина іншої програми. А є настройки, встановлювані автоматично з ОС Microsoft Windows.
2
Щоб дізнатися, які налаштування вже є в Internet Explorel, щоб доповнити їх своїми, відкрийте меню «Сервис», виберіть пункт «Надбудови», далі в поле «Типи надбудов» клацніть по пункту "Панелі інструментів і розширення», далі виберіть уявлення в області «Показати». Щоб відображалися всі надбудови, виберіть пункт «Все», щоб відображались тільки ті надбудови, необхідні для перегляду поточного сайту, виберіть "Надбудови, завантажені на даний момент».
3
Запустіть програму Internet Explorer, перейдіть на сайт http://www.ieaddons.com/ru/, щоб завантажити та встановити необхідну надбудову оглядача для програми Internet Explorer. Натисніть кнопку «Пошук надбудов», виберіть категорію надбудов, яка вас цікавить. Наприклад, виберіть пункт «Новости», клацніть по кнопці Korrespondent.net News. Праворуч вгорі натисніть кнопку «Завантажити», буде проведена установка компоненти браузера. Аналогічно виберіть інші надбудови, і встановіть їх в програму.
4
Встановіть надбудову IE7pro, вона дає можливість перевірки орфографії, управління вкладками програми, здійснювати лінійний пошук, відновлювати відкриті вкладки після збоїв, швидко міняти проксі. Також дана надбудова здатна швидко міняти проксі, переглядати оглядач історії, блокувати флеш. Щоб встановити дану надбудову, перейдіть за посиланням http://www.brothersoft.com/download-ie7pro-54469.html, натисніть кнопку «Встановити». Надбудова скочується і автоматично буде встановлена. Перезапустіть програму Internet Explorer, щоб зміни вступили в силу.