Як лікувати остеофіт. Остеофіт лікування.

остеофітами називаються кісточки, які утворюються внаслідок розпушення суглобів і появи в них тріщин. Патологія суглоба призводить до того, що у хворого з'являється хрускіт при русі, різка, так звана, стартова біль, коли після знаходження в одному положенні, хворий не може відразу почати рух. Це призводить до зниження рухової активності і працездатності, звуженню інтересів хворого.
Вам знадобиться
  • - трава буркуну;
  • - квітки ромашки;
  • - квіти бузини чорної;
  • - шишки хмелю;
  • - звіробій ;
  • - березові бруньки;
  • - ялинова хвоя.
Інструкція
1
При остеоартрозі рекомендується приймати ванни з лікарськими травами, робити компреси і розтирання. Візьміть по жмені трави буркуну, квіток ромашки аптечної, квіток бузини і шишок хмелю, залийте сировину півлітра окропу, дайте настоятися протягом години в теплому місці. Потім наповніть лляний мішечок рослинним макухою і прикладіть до хворого суглоба. Якщо сировина охолоне, його необхідно нагріти до температури 43-45 градусів Цельсія. Мішечок зверху необхідно утеплити вовняним шарфом і зав'язати на 20 хвилин. Курс лікування - 15-20 процедур.
2
Після лікувального компресу корисно змастити хворий суглоб маззю приготовленої таким чином. Візьміть по столовій ложці буркуну, звіробою, березових бруньок, подрібніть до порошкоподібного стану і змішайте з 50-60 грамами вазеліну. Потім ретельно розітріть до отримання однорідної маси. Змащуйте цією маззю хворий суглоб після прогріває трав'яного компресу, і процес лікування буде набагато ефективніше.
3
Також приготуйте настоянку на березових бруньках для прийому всередину. Візьміть столову ложку березових бруньок, залийте їх 100 мл спирту 70%, поставте в темне місце настоюватися на 21 день. Приймайте по чайній ложці три рази на день за 40 хвилин до їжі. На один курс вистачає однієї порції. Повторюйте курси лікування навесні і восени.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=YJieUEOtK1I
Зверніть увагу
Слід знати, що лікування лікарськими травами - це процес тривалий, але медикаментозні ліки від суглобових болів викликають пошкодження слизової оболонки шлунка, кишечника, піднімають артеріальний тиск, призводять до порушення згортання крові.
Корисна порада
Остеоартроз, найчастіше, проблема огрядних людей, тому першочерговим спосіб допомогти собі - це постаратися знизити вагу. Крім того, до цього захворювання призводять травми і важкі фізичні навантаження. Хворим на остеоартроз не рекомендується довго перебувати в одному положенні, слід носити взуття на широкому і стійкому каблуці, так як остеоартроз викликає «розпущеність» суглоба через ураження зв'язкового аппарата.Подобранная під зріст тростину значно полегшить пересування, знімаючи частину навантаження на суглоби.