Як відновити профіль.

Повідомлення системи про можливе пошкодження профілю користувача неприємно тим, що стають недоступні всі дані користувача в папці «Мої документи» і локальні налаштування Internet Explorer і Outlook Express. Тим не менш, в більшості випадків загублені виявляються тільки налаштування профілю, а доступ до інформації користувача може бути відновлений.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню і перейдіть в «Панель управління».
2
Оберіть «Облікові записи користувачів і безпека сім'ї» і вкажіть пункт «Облікові записи користувачів».
3
Відкрийте «Управління обліковим записом» і введіть пароль адміністратора комп'ютера у відповідне поле запиту.
4
Натисніть кнопку «Створення облікового запису» і введіть ім'я нового користувача. Виберіть потрібний тип користувача і натисніть кнопку «Створення облікового запису».
5
Завершіть роботу програми і вийдіть із системи. Проведіть новий вхід в систему як користувач, відмінного від щойно створеного облікового запису і не збігається з пошкодженим профілем.
6
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню і перейдіть в «Документи».
7
Вкажіть пункт «Властивості папки» в меню «Сервис» (при неможливості відображення меню «Сервис» використовуйте функціональну клавішу ALT).
8
Оберіть «Показувати приховані файли і папки» на вкладці «Вид» і зніміть прапорець на полі «Приховувати захищені системні файли» .Натисніть кнопку OK для підтвердження свого вибору.
9
Перейдіть в папку C: Usersстарое ім'я користувача, де С - диск, що містить Windows.
10
Вкажіть пункт «Вставити» в меню «Правка» і завершите роботу всіх додатків.
11
Завершіть сеанс в системі і здійсните новий вхід в якості створеного користувача.
12
Імпортуйте адреси та повідомлення електронної пошти в створений новий профіль .Після цього можна видаляти старий пошкоджений профіль .Альтернатівним способом відновлення пошкодженого профілю користувача може стати утиліта «Відновлення системи ».
13
Вкажіть останню точку відновлення, створену до отримання попередження про пошкодження профілю, і застосуєте ізмененія.Следует враховувати, що «повернуті в минуле» будуть всі облікові записи користувачів на комп'ютері.
Зверніть увагу
Проведення всіх перерахованих вище операцій можливо тільки при наявності адміністраторського доступу до системи.
Корисна порада
Створіть резервну копію даних вихідної облікового запису. Вона може знадобитися при відновленні профілю.
В опціях браузера Mozilla Firefox передбачена можливість резервного копіювання закладок, але іноді цього буває не достатньо. У ряді випадків, наприклад після переустановлення системи, втрачаються не тільки адреси потрібних сайтів, а й cookie-файли, сертифікати, паролі, історія, стилі користувача. Для того щоб відновити Mozilla Firefox, можна скористатися спеціальною програмою - MozBackup.
Вам знадобиться
  • Додаток MozBackup.
Інструкція
1
Встановіть MozBackup на свій комп'ютер. Для цього відвідайте офіційний сайт програми і виберіть на сторінці версію MozBackup, яку хочете використовувати. Натисніть у відповідному рядку кнопку-посилання Download і виберіть директорію для збереження файлу, дочекайтеся закінчення завантаження.
2
Створіть резервну копію профілю, з якої в майбутньому буде вироблено відновлення. Для цього розпакуйте завантажений архів і запустіть файл MozBackup.exe. Відкриється нове діалогове вікно. Ознайомтеся з інформацією на першій сторінці і натисніть кнопку Next. Виберіть дію Backup a profile і версію Mozilla Firefox. При цьому переконаєтеся, що вікно браузера в даний момент закрито.
3
Натисніть кнопку Next і вкажіть шлях для збереження файлу з резервною копією. Якщо необхідно, встановіть для нього пароль. На наступній сторінці відзначте маркером потрібні вам поля: історія, закладки, сертифікати, збережені паролі і так далі. Натисніть кнопку Next і дочекайтеся, поки програма завершить операцію копіювання, після чого натисніть кнопку Finish.
4
Щоб відновити Mozilla Firefox знову запустіть додаток MozBackup. На сторінці вибору дій встановіть маркер в поле Restore a profile, натисніть кнопку Next і, використовуючи кнопку Browse, вкажіть шлях до файлу з резервною копією. Виберіть компоненти, які хочете відновити, відзначивши їх маркером, і перейдіть на наступну сторінку. Розпочнеться операція відновлення Mozilla Firefox. Дочекайтеся її закінчення і натисніть кнопку Finish.
Корисна порада
Зберігайте файл з резервною копією профілю Mozilla Firefox на диску або інформаційному носії, який не торкнуться збої в роботі системи.