Як відклеїти пластир. пластир відклеїти безболісно.

Пластир - поширений засіб, яке продається в кожній аптеці. Застосовуються пластирі дуже широко і, як правило, ніяких проблем з їх використанням не виникає. Але у випадках, коли пластир накладається на велику поверхню шкіри, виникає питання, як безболісно відклеїти його.
Вам знадобиться
  • вода, спирт, дитяче масло, косметичний крем, засіб для зняття макіяжу.
Інструкція
1
Сучасні медичні пластири бувають самих різних видів. З відклеюванням більшості з них зазвичай проблем не виникає. Короткі штучні пластирі, яким заклеюють мозолі, зазвичай відклеюються самі по собі від тертя взуття чи одягу. Іноді мозольний пластир видаляється з шматочком шкіри або мозолі, що не перешкоджає загоєнню. Найчастіше пластир відклеюється після прийняття ванни або душу. Але деякі види пластиру відклеювати неприємно і навіть боляче.
2
При заклеювання бактерицидним пластиром поверхні рани пластир може захопити краю ранки, і відклеювання буде болючим. Найпростіший спосіб - змочити пластир водою. Якщо попадання води в мокнущую рану небажано, намочіть краю пластиру медичним спиртом.
3
Перцевий пластир, який ставиться на грудну клітку або спину, зняти набагато важче. Добре допомагає розпарювання пластиру - посидите декілька хвилин в теплій ванні. Відклеюються пластир потроху, підтримуючи шкіру від зайвого натягування. Видаляйте пластир вздовж росту волосся, щоб не обривати їх, що може бути болісно.
4
Медичний широкий пластир, яким лікарі рекомендують заклеювати пупкову грижу грудним немовлятам, найкраще відклеюється дитячим маслом. Під час купання розмочите пластир. Підігрійте масло до теплого стану і нанесіть на пластир з допомогою серветки. Відклеюються акуратно, щоб не заподіяти малюкові біль. Роздратування, що утворилося на місці пластиру, змастіть дитячим протизапальною кремом або кремом від попрілості.
5
антигерпетичні пластир для губ відклеювати боляче, тому що разом з ним зазвичай здирається тонка скоринка після бульбашок. Переконайтеся, що ранка повністю затяглася - зажівшая скоринка відлетить непомітно. Використовуйте крем або молочко для зняття макіяжу для відклеювання.
6
Використовуйте тільки якісні види пластиру з хорошим клейовим шаром і міцними, еластичними краями. Хороший пластир повинен триматися щільно і зніматися одним єдиним шматком. Якщо пластир рветься, шарується при відклеюванні, розділяється на нитки - Не застосовуйте такий в лікуванні себе і своїх дітей.