Як вимірювати своє біополе.

Поряд з відомими і добре вивченими випромінюваннями і фізичними полями, в процесі тих чи інших явищ, спостерігаються прояви невивчених енергосилових компонентів біополя. Питання вимірювання біополя людини хвилює багатьох учених. В якійсь мірі, вченим вдалося наблизитися до вирішення цієї проблеми, але апарату здатного повно і чітко вимірювати біополе людини, поки не існує. Якщо ви не володієте екстрасенсорними здібностями, то виміряти межі свого біополя можливо за допомогою спеціальної рамки.
Вам знадобиться
  • - рулетка довжиною 10м,
  • - дріт діаметром 1-2,5 мм
Інструкція
1
Виготовте Г-подібну рамку із дроту. Довжина її горизонтальної частини має дорівнювати 40 см, а вертикальної - 20 см. Кут між сторонами рамки має становити 91-92 градуси.
2
Проведіть сеанс медитації, для того щоб очистити свідомість.
3
Розгорніть і укладіть рулетку по прямій лінії.
4
Встаньте в точку, збігається з «0» на рулетці.
5
Попросіть помічника взяти рамку в праву руку.Взять рамку необхідно таким чином, щоб вона стикалася з рукою тільки в двох місцях. Верхня частина рамки повинна спиратися на вказівний палець, в області його другої фаланги. Нижня частина рамки повинна підтримуватися мізинцем. При цьому, вертикальна частина рамки повинна виступати знизу не більше, ніж на 1,5 см. Рука помічника повинна бути зігнута в ліктьовому суглобі і розташована на рівні грудей. Горизонтальну частину рамки необхідно направити на вас під невеликим кутом, так щоб рамка перебувала в положенні нестійкої рівноваги. М'язи помічника повинні бути максимально розслаблені.
6
Попросіть помічника відійти на відстань в 6-7 метрів від вас і подумки сформулювати питання: «Де закінчується межа біополя даної людини?». Слід чітко розуміти, що отримання правильної відповіді безпосередньо залежить від коректності формулювання питання.
7
Проконтролюйте положення рамки і попросіть помічника почати повільний рух в вашу сторону, подумки повторюючи вопрос.По міру наближення до кордону вашого біополя рамка почне відхилятися в ту чи іншу сторону. З цього моменту необхідно уповільнити рух і уважно спостерігати за кінчиком рамки.
8
Як тільки положення рамки стане паралельно вашої грудей, попросіть помічника зупинитися і вважати результати вимірювання з рулетки. Дана величина відповідає межам вашого біополя.
9
Для виключення похибок, повторіть експеримент.
Зверніть увагу
Слід враховувати, що при малорухливому способі життя, ожирінні, фізичному або моральному перевтомі, зловживаннях алкоголем або тютюновими виробами, а також в похилому віці біоенергія може сніжаться.Оптімізм, сміх, радість, здоровий спосіб життя і можливість подовгу спостерігати за відкритим вогнем (багаття, камін) або поточної водою (водоспад, фонтан) здатні підвищити біоенергію.
Корисна порада
Вимірювати своє власне біополе дуже незручно, тому для проведення вимірювання необхідно запросити когось із родичів або хороших знайомих.