Як зробити багаторазові підгузки.

Багаторазові підгузники не подразнюють шкіру малюка на відміну від магазинних одноразових. Багато мам стали купувати їх для своїх маленьких дітей, але для економії коштів багаторазові підгузники можна зробити самим.
Вам знадобиться
  • - тканина.
Інструкція
1
Складіть марлю в кілька шарів, щоб вийшов прямокутник. Для фіксації слід запеленать дитини, надіти штани або трусики. Це найлегший і найдешевший спосіб виготовлення підгузника. Ним користувалися ще наші бабусі й мами. Замість марлі можна взяти фланелеву пелюшку або будь-яку іншу тканину. Такий вкладиш можна застосовувати для дитини віком до трьох місяців, коли він ще не перевертається, зміщуючи в бік саморобний підгузник.
2
Зробіть з квадратної щільної тканини або марлі трикутник. Дитину покладіть животом на широку сторону трикутника і кінці з'єднайте на спині. Для кращого захисту від протікання можна підкласти в такий підгузник вбирає підкладку з марлі або пелюшки, складену в прямокутник. Цей багаторазовий підгузник підійде лише для дитини перших місяців життя, поки він не почав перевертатися і повзати, оскільки його кріплення не настільки надійно.
3
Зауважте квадратну пелюшку з боків. Одну або дві товсті пелюшки або яку-небудь іншу тканину складіть у квадрат. Покладіть дитину на пелюшку, підійміть краю передньої сторони пелюшки і з обох сторін зав'яжіть їх у вузлики. Такий саморобний підгузник не підходить для використання вночі, тому вузлики будуть заважати дитині спати на боку.
4
Використовуйте для кріплення підгузника зав'язки. Для цього на великому шматку тканини треба вирізати смужки з двох сторін. Підгузник буде мати вигляд прямокутника, один край якого - із зав'язками. Цей край повинен бути попереду. Покладіть дитину на тканину, підклавши під нього всмоктуючий шар, оберніть задніми краями тканини, потім підніміть передню сторону із зав'язками і зав'яжіть їх на спині малюка. Такий багаторазовий підгузник - найкращий варіант з усіх попередніх. Він відмінно тримається і не викликає дискомфорт у дитини. Підходить для активних дітей, які почали повзати і ходити.
В силу різноманітних обставин (алергічна реакція у дитини, низькі доходи сім'ї або просто негативне ставлення до сучасних памперсам) багато батьків не можуть застосовувати підгузники , які у величезному асортименті представлені в наших магазинах. Тому більшість мам замислюються про те, як правильно зробити самостійно марлевий підгузник для свого малюка. Існує 2 способи виготовлення підгузників в домашніх умовах.
Інструкція
1
Прямокутний підгузник. Складіть марлю в 6 шарів (можна і більше) у вигляді прямокутника розміром 90 на 20 сантиметрів. Один з довгих кінців підгузника подверніте. Для дівчаток підгорнутий кінець буде знаходитися з боку спини, а для хлопчика - спереду. А другий кінець (Не підгорнутий) пропустіть у дитини між ніг.
2
Подгузник «Косинка». Візьміть марлеву тканину розміром 90 на 180 сантиметрів і складіть навпіл, а потім навскоси. Вийде так звана "косинка". Покладіть дитину на центр і пропустіть нижній кінець між його ніг. Кінці з боків накиньте один на одного, але не зав'язуючи, так як вузол може заважати малюкові.
Зверніть увагу
Стирайте підгузники дитячим милом, щоб у дитини не було алергії.
Корисна порада
У перший час, протягом декількох місяців використовуйте обидва варіанти, чергуючи їх між собою.