Як вставити зображення на сторінку.

Ілюстрований текст сприймається набагато легше, ніж текст без ілюстрацій. Це відноситься і до текстів, розміщеним в інтернеті. Якщо ви хочете, щоб ваша запис у блозі зацікавила читачів, вставте в неї кілька зображень. Тим більше що це зовсім не складно.
Вам знадобиться
  • - браузер;
  • - файл із зображенням.
Інструкція
1
Завантажте в інтернет зображення , яке збираєтеся вставити в запис. Для цього ви можете використовувати фотоальбоми свого аккаунта в будь-якій соціальній мережі або свій аккаунт на фотохостингу. Якщо у вас немає подібних акаунтів, скористайтеся одним з фотохостингів, що дозволяють завантажувати зображення без реєстрації. Для цього перейдіть за адресою http://vfl.ru, http://www.radikal.ru/, http://www.saveimg.ru, http://www.easyfoto.ru або http://imglink. ru. Клацніть по кнопці «Обзор». У вікні, виберіть на диску свого комп'ютера файл з потрібним зображення м і клацніть по кнопці «Відкрити». На деяких з перерахованих ресурсів є кнопка «Закачати». Натисніть на цю кнопку. Дочекайтеся закінчення завантаження файлу. Ваша картинка завантажена в інтернет.
2
Скопіюйте адресу зображення. Для цього клацніть правою кнопкою миші по картинці і виберіть у контекстному меню пункт «Властивості зображення». Відкриється вікно з властивостями вашої картинки. Клацніть лівою кнопкою миші за адресою у властивостях і натисніть клавіші Ctrl + C. На деяких фотохостингах адресу зображення можна побачити в таблиці під самою картинкою. Можете скопіювати адресу звідти.
3
Напишіть код для вставки зображення. Він повинен виглядати так, як показано на ілюстрації. Між лапками - «лапками» - вставте адресу свого зображення і розмір зображення в пікселях. Розмір зображення можна дізнатися з його властивостей точно так само, як ви дізнавалися адресу картинки. Якщо ви хочете, щоб завантажена картинка виглядала у вашій записи наполовину менше, ніж в оригінальному розмірі, розділіть значення ширини і висоти на два. Вставте отримані значення в код.
4
Вставте код зображення в свій запис. Натисніть кнопку «Відправити» або «Опублікувати».
Корисна порада
Для вставки зображень на форум вказується тег IMG і адресу зображення, тобто, все це виглядає як [IMG] адресу зображення [/IMG].
Зображення - невід'ємний атрибут оформлення сайту . З його допомогою можна значно полегшити розуміння матеріалів, представлених на web-сторінках, створити сприятливе враження на користувачів, а також зробити ресурс зрозумілим і зручним.
Вам знадобиться
  • - коди доступу до cms;
  • - Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Підготуйте зображення для «заливання» на сайт: поправте яскравість/контрастність, слід регулювати розмір, усуньте дрібні недоліки, що псують загальне враження від картинки. Все це можна зробити за допомогою програми Adobe Photoshop або іншого графічного редактора, наділеним необхідним функціоналом.
2
Якщо на сайті використовується система управління вмістом, то зайдіть на правах адміністратора або редактора. Для цього буде потрібно ввести логін і пароль в панелі входу.
3
Завантажте картинку в папку, призначену для зберігання графічних матеріалів. Тепер ви можете її використовувати на сторінках сайту .
4
Перейдіть в папку матеріалів, виберіть команду, наприклад, «Додати» або «Редагувати». Перед вами відкриється панель управління зі значками. Поставте курсор на те місце на сторінці, в яке хочете помістити ілюстрацію.
5
Натисніть на «Зображення» - відкриється форма для завантаження графічних файлів. Виберіть об'єкт і задайте його параметри.
6
Збережіть отриманий результат і обов'язково подивіться, що вийшло в результаті. Можливо, вам захочеться щось змінити. Для цього правою кнопкою миші по графічному файлу і в меню виберіть «Властивості зображення».
7
Якщо немає можливості завантажити картинку на хостинг, то вставити ілюстрацію можна за допомогою посилання - в графі «Шлях» вкажіть адресу.
8
У мові html за вставку зображень відповідає тег . Зробити його фоновим зображенням для комірки таблиці дозволить зв'язка:
9
Перехід до перегляду повної версії зображення можна зробити за допомогою .