Як прибирати шуми в фотошопі. прибрати зернистість в фотошопі.

Галаслива фотографія - це не фотографія, кричуща щосили. Це свого роду шлюб, одержуваний іноді в силу поганих вихідних умов зйомки. Розмиті колірні плями червоного, синього і зеленого відтінків розподіляються по всьому знімку, сильно знижуючи його якість. Існує кілька способів позбавлення від цього зернистого шуму.
Інструкція
1
Найкращий спосіб боротьби з шумом - це перешкоджання його появі. Шуми на знімках виникають в умовах поганої освітленості, при яких камера або фотограф змушені сильно піднімати значення ISO. Уже при ISO, рівному 400, на фотографіях з'являються сторонні артефакти, якщо ж ISO піднято до значень 800 або навіть 1600, шумів на фото вам не уникнути. Розмиті аляпісто плями сильно впливають на якість знімка, прибрати їх можна як спеціальними фільтрами, так і засобами, спочатку вбудованими в редактор Фотошоп.
2
Для наочності ми будемо працювати не з усім знімком, а лише з невеликим його ділянкою, на якій прекрасно помітний різнокольоровий шум. Найпростішим способом позбавлення від нього буде застосування спеціально призначеного для цих цілей фільтра. Рухаємося по пунктам меню наступним чином Filter - Noise - Reduce Noise. При роботі з фільтром доступна функція попереднього перегляду, тому параметри ви можете виставляти на свій розсуд, орієнтуючись на получающийся результат. Цей спосіб є найбільш відомим і поширеним, але існують і інші варіанти.
3
Переведіть знімок з RGB-простору в LAB Color. Робиться це легко Image - Mode -Lab Color. В палітрі шарів перейдіть на вкладку Channels, там ви побачите канали Lab, Lightness, a і b. До обох останнім каналам застосуєте фільтр Розмиття по Гауса Filter - Blur - Gaussian Blur. Величина параметрів фільтра буде залежати від розмірів вихідного зображення. Розмив таким образу обидва канали, поверніть фотографію в вихідне колірне простір Image - Mode - RGB Color. Результат буде приблизно ось таким
4
Якщо шуми настільки сильні, що жодним із вищенаведеного варіантів впоратися з ними не вдається, то можна зробити хід конем, а саме знебарвити фотографію. При знебарвленні фото знебарвляться і шуми, а значить стануть менш помітними, Невелика зернистість може додати знімку ефект стилізації.
5
Якщо вам доводиться багато і довго боротися з шумами на різних фотографіях, то краще скористатися спеціальними плагінами, використовуваними в Фотошопі додатково. Наприклад, Noisware або Dfine. При їх допомозі шуми прибираються більш цілеспрямовано, ефект від видалення шумів значно перевершує ефекти, що даються вбудованими засобами Фотошоп.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=f1sTcXqtSoY
Для ефективної роботи на комп'ютері необхідно правильно налаштувати користувальницький інтерфейс. Якщо ви працюєте при рябящем екрані монітора, то наслідки для вашого зору можуть бути катастрофічними. Щоб звести нанівець негативний вплив на очі, необхідно прибрати брижі .
Інструкція
1
Змініть частоту оновлення екрану монітора. Для цього включіть комп'ютер. Правою кнопкою миші клацніть по полю «Робочого столу» в довільному місці (але не на іконах і «Панелі задач і меню« Пуск »). На екрані з'явиться вікно «Властивості: Екран». Виберіть вкладку «Додатково» і активуйте її, клацнувши по ній два рази курсором миші. З'явиться додаткове вікно «Властивості: Модуль підключення монітора». Зверху виберіть вкладку «Монітор» і активуйте її курсором миші.
2
Далі в розділі «Параметри монітора» поставте «Прапорець» в пункті «Приховати режими, які монітор не може використовувати». Це дозволить не відображати частоту оновлення екрану, не підтримувану вашим монітором. Пам'ятайте, що вибір частоти, що не підтримуваної вашим монітором, може привести до висновку нестійкого зображення або несправності обладнання.
3
Виберіть пункт «Частота оновлення монітора» і подивіться доступний діапазон частот, який підтримує ваш монітор. Виберіть найбільш високе значення з усіх доступних. Натисніть кнопку «ОК» або «Застосувати» у правому нижньому куті вікна. Після цього система переведе вас до вікна «Властивості: Екран», а вибрані вами параметри будуть застосовані. Перезавантажте комп'ютер. Не вибирайте безпечний режим.
4
Крім зміни частоти оновлення екрану монітора зміните також дозвіл монітора. Пам'ятайте, що правильно вибраний дозвіл монітора не тільки збільшує продуктивність праці, але ще й допомагає зменшити негативні впливи на ваш зір. Для установки більш високого дозволу ваш модуль підключення монітора повинен підтримувати певні характеристики. У вікні «Властивості: Екран» в лівому нижньому куті знайдіть напис «Дозвіл екрану» і встановіть його максимально можливим. Натисніть кнопку «ОК» або «Застосувати» і перезавантажте комп'ютер.