Як очистити фільтр для води.

Злободенною проблемою сьогодення є тема екології. Забруднення навколишнього середовища набуває світового масштабу. Вода стає небезпечною для вживання. Щоб видалити з води шкідливі домішки, ви можете поставити водоочисної фільтр. Існує величезний асортимент фільтр ов для води , але коли вони засмічуються, то очищення у всіх моделей зводиться до одного: потрібно замінити картридж.
Інструкція
1
Закрийте кран з водою, щоб припинити її надходження на фільтр. В комплект з фільтр ом входить спеціальний кран для монтажу і ремонту. За допомогою цього крана відкрутіть нижню частину фільтр а.
2
Тепер вийміть старий картридж. На всіх сучасних фільтр ах, крім тих, що очищають воду механічним способом, маються на торці картриджа гумки-ущільнювачі. Перевірте ці прокладки. Якщо вони м'які, зберегли еластичність, то краще їх зніміть, помийте і залиште для подальшого використання. Погана ознака, якщо гумки-ущільнювачі стали жорсткими і тугими, тоді їх обов'язково замініть. Справа в тому, що без м'яких гумок, новий змінний фільтр закручувати ви будете, застосовуючи багато зусиль. Закручуйте акуратно і потихеньку.
3
Видаліть з колби залишки води , вимийте ретельно колбу. Зручно заздалегідь набрати для цього відро з водою. Потім, в чисту колбу помістіть новий змінний картридж, після чого закрутіть колбу до упору.
4
В тому випадку, якщо у вас апарат зворотного осмосу, то чисту колбу з встановленим змінним фільтр ом заповніть заздалегідь приготовленою вже очищеною водою. Це потрібно зробити з тієї причини, що мембрана в зворотному осмосі схильна до пошкодження під дією повітряних бульбашок. Якщо ж ви користуєтеся звичайним фільтр ом, без мембрани, то повітря буде проходити через кран.
5
У тій же послідовності дій замініть решта картриджі. Після закінчення заміни всіх картриджів пробуйте плавно відкривати кран. Уважно досліджуйте фільтр на герметичність. При надходженні води в фільтр дивіться, щоб вона не просочувалася в щілину, що між колбою і підставою фільтр а. Якщо раптом помітили просочування води , перекрийте воду і більш щільно закрутіть колбу. Якщо вода все-таки просочується, викрутити колбу і переконайтеся в цілісності гумового кільця в улоговинці колби. Якщо виявите пошкодження кільця, то замініть його.