Як позбутися від синців.

Причиною поява синців (гематом) є забій м'яких тканин, що викликав розрив кровоносних судин, що знаходяться під шкірою. Підшкірні крововиливи - причина набряклості, хворобливості і зміни кольору забитого місця. Природним шляхом синяк зникає за кілька тижнів. Цей час можна значно скоротити.
Інструкція
1
ЛедЕслі відразу після забиття прикласти лід, то холод звузить судини, зменшивши тим самим підшкірні крововиливи. До того ж, лід зніме біль. Не можна прикладати безпосередньо шматок льоду до шкіри, оскільки це загрожує обмороженням. Лід необхідно перед процедурою помістити до пластиковий пакет, а пакет обернути рушником в кілька слоев.Едіновременного прикладання льоду недостатньо. Необхідно докласти обгорнутий тканиною шматок льоду до місця удару не менше 3-4 разів. Технологія така: прикласти лід на 10-15 хвилин, потім прибрати, почекати 2 години (в цей час можна використовувати інші «протівосінячние» кошти), потім знову охолодити синяк льодом.
2
БінтУшібленную частину тіла можна щільно забинтувати еластичним бинтом відразу ж після удару. Цей прийом дозволить здавити лопнули судини і запобіжить витікання з них під шкіру великої кількості крові.
3
ТеплоЧерез добу після забиття можна починати зігрівати синяк. Тричі на день необхідно на 20 хвилин прикладати до синців грілку. Це дозволить гематоме швидше розсмоктатися.
4
Кошти від синців Сьогодні в аптеці можна знайти величезну кількість коштів від синців . До них відносяться креми і гелі з активними речовинами: бодягою, вітаміном K, гепарином, рутином (вітаміном P). Чудово знімають набряклість мазі на основі рослини арніка.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8_XwYbcnqvk
Корисна порада
Якщо синяки з'являються занадто часто, то це сигнал про те, що щось не в порядку з судинами. Крім того, почастішали без усякої причини синці можуть свідчити про деяких захворюваннях (наприклад, цирозі печінки). Часті підшкірні крововиливи можуть бути наслідком прийому деяких ліків. Для профілактики появи синців рекомендується збільшити вміст у раціоні продуктів з підвищеним вмістом вітамінів C, K і біофлавоноїдом. У будь-якому випадку, поява синюшним плям внаслідок навіть легкого натискання пальцем - привід для звернення до лікаря.