Як малювати квіти олівцем. Як намалювати олівцем троянду навесь альбомний лист.

Малювання - дивовижна річ. Вона дозволяє відобразити на папері внутрішні почуття і бачення світу художника. З іншого боку, це кропітка праця, муки творчості, безсонні ночі. Навіть якщо малювати просто квіти.
Вам знадобиться
  • альбомний аркуш, олівець, ластик, реальні квіти або уяву, старанність
Інструкція
1
Малювати квіти можна по-різному. Діти, наприклад, не думають, як малювати. Вони просто малюють. Найчастіше, по пам'яті, вносячи в малюнок свою фантазію.Самий простий варіант малюнка квітів - кругла серединка і навколишні її віночком пелюстки круглої або напівкруглої форми. Такі квіти добре виглядають на малюнках, виконаних в казковій формі. Наприклад, по галявині, посипаної такими квітами, крокують кумедні звірятка, що грають на музичних інструментах. Тут основна увага приділяється саме прорісовиванія тварин і музичних інструментів, а квіти відіграють лише декорационную роль.
2
Більш серйозний підхід - копіювання. Фотографію або листівку з квітами, а також альбомний аркуш, на якому передбачається малювати, разліновивают на квадрати однакової площі. Масштаб можна зберегти колишній, а можна зменшити або збільшити на ваш розсуд.
3
Потім старанно переносять вміст кожної клітини оригіналу до відповідної клітку на альбомному аркуші.
4
Потім залишається лише стерти допоміжні лінії і розфарбувати малюнок. Основна увага приділяється тут колірним акцентам: пелюстки, розташовані ближче до нас, мають більш яскравий і насичений колір, на відміну від віддалених. Ті, в свою чергу, виглядають блідіше і світліше.
5
Взагалі ж вчитися малювати найкраще з натури. Так само йде справа і з квітами. Малюнок починається з позначення форми квітки. В основі всіх кольорів лежать такі геометричні фігури, як коло в двовимірному зображенні, сфера або півсфера - в тривимірному (хризантеми, кульбаби, троянди), трикутник або конус (для бутонів квітів), прямокутник або циліндр (тюльпани, дзвіночки).
6
Потім у відповідній за задумом формі зображується бажаний квітка. Зверніть увагу на те, як кріпляться пелюстки до серединки. Наприклад, у троянди пелюстки як би обертаються навколо одна одної, розширюючись і розвертаючись до країв. Центральний пелюстка схожий на щільно згорнуту трубочку. У ромашки пелюстки розташовані в два яруси, щільно один до одного, кожна пелюстка одним краєм заходить на інший.
7
Ескіз малюйте дуже твердим олівцем, без натиску. Так легше буде стерти ластиком що не сподобалися штрихи, не залишаючи на папері брудних розлучень.
8
Якщо ви залишилися задоволені отриманим результатом, м'яким олівцем чітко обведіть завершений контур.
9
Залишається лише нанести штрихування олівцями різної твердості, залежно від кута падаючого світла, для додання малюнку обсягу і повноти.
10
Малювання припускає щоденну тренування. Чим більше часу ви будете приділяти малюванню, тим краще і жвавіше стануть ваші малюнки. Тренуйтеся, і все у вас обов'язково вийде.