Як підвищити тиск води.

Для нормальної роботи побутової миючої і нагрівальної техніки потрібен певний тиск води у водопроводі. Особливо це стосується проточних електричних і газових водонагрівачів. При зниженому тиску вбудовані в них захисні пристрої відключають ці прилади повністю. Вирішити дану проблему можна кількома способами.
Вам знадобиться
  • Манометр, сантехнічний сталевий трос, калькулятор.
Інструкція
1
У автономних (розташованих у сільській місцевості) систем водопостачання, є кілька причин, що призводять до падіння тиску у водопроводі. В першу чергу, перевірте справність роботи автоматичного вимикача насосної станції. Для цього підключіть до вихідного патрубка насосної станції манометр і включіть її. Електродвигун повинен вимкнутися, коли тиск підніметься до 2,5 атмосфер. Потім трохи відкрийте запірний кран і потихеньку спускайте воду з гідроакумулятора. Коли тиск впаде до 1 атмосфери, двигун насосної станції повинен включитися. Потім перевірте тиск повітря в повітряній камері, воно має бути близько 2 атмосфер. Якщо воно нижче, підніміть його до цього рівня. Якщо результати перевірки будуть сильно відрізнятися від вищевикладених розрахунків, віддайте насосну станцію в ремонт.
2
У тому випадку, якщо при відкритті крана в будинку вода короткочасно йде під великим напором, а потім натиск значно зменшується, значить, у вас забитий водопровід. Прочистіть його за допомогою сантехнічного сталевого троса. Якщо це неможливо - замініть пошкоджену ділянку трубопроводу.
3
У тому випадку, якщо тиск води у водопроводі періодично знижується і піднімається без усякої системи, визначте максимальний одночасний витрата води в будинку. Для цього підрахуйте кількість водораздающіх точок. На одну точку розрахункова норма витрати води 0,6 кубометра води на годину. У розрахунку припускається, що одночасно можуть працювати дві третини від загальної кількості.
4
Приклад: разом з нагрівальної колонкою, моющей і пральною машиною (якщо є) в будинку знаходиться 5 водораздающіх точок. Значить, помножте 3? 0,6 і отримаєте величину максимальної витрати води в даному будинку. Він дорівнює 1,8 кубометра на годину. Перерахуйте дане значення в літри в хвилину. Для цього розділіть 1,8 на 60 і помножте на тисячу. Отримане число буде значенням максимальної витрати води на хвилину.
5
Перевірте, чи відповідає продуктивність вашої насосної станції значенням максимальної витрати води в будинку. При недостатній продуктивності тиск води в системі водопостачання неминуче буде падати і таку водяну станцію необхідно замінити на більш потужну модель.