Як вибрати жіночу сумку.

Модний сумочка - це один з головних жіночих аксесуарів, з відсутністю якого образ дівчини є незавершеним. Навіть якщо ви підберете шикарне плаття, зробите чудову зачіску, але при цьому не приділіть особливу увагу сумочки - все враження зіпсується. Щоб цього уникнути, необхідно враховувати певні нюанси при виборі чергового аксесуара в модному бутіку.
Інструкція
1
Спочатку зверніть особливу увагу на забарвлення сумки, яку ви збираєтеся придбати. Коли ви визначитеся з кольором, процес вибору набагато полегшиться, тому що багато виробників пропонують різні моделі сумочок того чи іншого відтінку.
2
Як правило, прийнято вважати, що сумка чорного кольору є класичною і підходить до будь-якого одягу, але це дуже велика помилка. Під неяскраву, темний одяг найбільше підходить сумка коричневого або графітового відтінку. Також з таким одягом добре поєднуватимуться сумки кольору хакі, бруснично-рожевого або сіро-блакитного. Якщо вам подобатися одяг з яскравими забарвленнями, краще підберіть чорну, яскраво-червону або синю сумку . Сумки білих, жовтих і молочних відтінків добре підходять для літнього одягу.
3
Не забувайте про розмір сумочки. Надто великі чи маленькі сумки не завжди хороші. Навіть якщо модними тенденціями є величезні «баули», не треба купувати таку сумку , якщо ви володієте мініатюрної зовнішністю. І навпаки, високим представницям прекрасної статі не завжди підуть маленькі сумочки.
4
Зверніть увагу на форму ручок. Її необхідно враховувати, визначаючи, яким чином ви будите носити сумку . Якщо носити сумку на плечі - це може візуально збільшити груди ?. Сумка на зігнутою руці допоможе створити ефект більш пишних стегон. Якщо носити сумку у витягнутій руці, збільшується акцент на ноги.
5
Забарвлення сумки не повинна бути ідентична відтінку взуття. Щоб образ не здавався нудним, вони повинні відрізнятися і за фактурою, і по малюнку.
6
Сумочка повинна бути такою, щоб у ній легко можна було знайти потрібну річ. Хтось віддає перевагу один маленький кишеньку, а комусь необхідно декілька відділень, в які можна скласти речі.
7
Якість сумки визначається по підкладці. У якісної сумки обов'язково має бути хороша і дорога підкладка.
8
Дуже важливим є якість фурнітури. Також багато що можуть сказати про якість сумки її прошивка.
9
Сумочка повинна відповідати вашому образу. Для агресивних і жорстких жінок підходять сумки з заклепками, прямі лінії - для любителів класичного стилю, а ніжні пастельні тони - для романтичних натур.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zSrYVfV5QQI
Зверніть увагу
Як вибрати жіночу сумочку? Який потрібен розмір? Яку б сумку ви не вибрали, в неї все повинен поміщатися мінімум необхідних речей: мобільний телефон, гаманець, косметичка, документи, ключі від квартири і машини і т.д. Колір краще вибирати нейтральний, крім тих випадків, коли ви вибирає сумку конкретно під якийсь наряд. Але все ж класика безсмертна: білий, чорний, сірий, коричневий, кольору поєднуються з будь-якими туфлями і будь-яким костюмом.
Корисна порада
Як вибрати жіночу сумочку. Жіночу сумочку порою називають дзеркалом душі, оскільки по її розмірам і вмісту легко визначити характер господині. Наприклад, маленькі сумочки-клатчі воліють носити жінки, які не люблять напружуватися фізично, або зовсім не обтяжують себе працею, і навпаки - об'ємні місткі сумки купують практичні жінки, для комфорту яким доводиться носити з собою дуже багато речей, що деколи і так нелегко, а ще в сумці треба мати трохи вільного місця для покупок ...