Як позбутися від зірочок на ногах в домашніх умовах. Як позбавиться від судинних зірочок на ногах.

Судинні зірочки на ногах - це перші ознаки венозної недостатності. Вражають вони, в основному, м'які тканини. Колір зірочок варіюється від світлого до багряного, тому виглядають вони не дуже красиво.
Інструкція
1
Приготуйте дуже ефективну настоянку проти судинних зірочок з насіння дурману. Для цього залийте половиною літра сорокапроцентного спирту 90 грамів стиглих насіння дурману. На 2 тижні поставте в прохолодне темне місце. Кожен день струшуйте суміш. Приймайте настойку щодня приблизно за півгодини до сніданку наступним чином. У перший день на півсклянки води додайте 5 крапель. Після цього щодня додавайте ще по п'ять крапель. Тобто у другий день прийміть 10 крапель, в третій день - 15. Після того, як кількість крапель стане рівним 25, припиніть його збільшувати. Курс лікування становить місяць. Кожні півроку рекомендується його повторювати.
2
Судинні зірочки на ногах відмінно розсмоктує спиртова настоянка на квітках білої акації. Для її приготування візьміть приблизно 4 столові ложки квіток білої акації. Протягом тижня настоюйте їх на 100 мл 70% спирту. Після цього процідіть. Уражені місця на тілі натирайте кожен день до повного зникнення зірочок.
3
Приготуйте наступний компрес з полину з кислим для розсмоктування зірочок на ногах . Розітріть до кашкоподібного стану в ступці столову ложку квіткових головок і свіжого листя полину. Додайте сюди одну столову ложку кислого молока. Все ретельно перемішайте. Отриманий склад нанесіть на уражене місце. Поверх кашки для досягнення найкращого ефекту накладіть компресійну папір і замотайте бинтом. Проводьте вищеописану процедуру протягом 3-4 днів. При необхідності повторіть через тиждень.
Зверніть увагу
Судинні зірочки виникають в результаті застою крові. Щоб його уникнути виконуйте найпростіші фізичні вправи. Робіть махи ногами, обертання стопами, невисокі стрибки на місці.
Корисна порада
Не носіть вузьку взуття і обтягуючі джинси, а також не сидіть, закинувши ногу на ногу.
Сіточки на ногах , іноді ще названі зірочками, з'являються у деяких жінок. Вони являють собою внутрішнє розширення невеликих капілярів у поверхні шкіри. Як з цим боротися, вам завжди розповість компетентний лікар в хорошій клініці, також ви можете проконсультуватися у професійного косметолога.
Інструкція
1
Якщо ви хочете видалити дрібні, але помітні на вашому тілі капіляри, спробуйте скористатися безболісними безопераційним методами. Телеаніектаназіі - відмінно піддаються методикою фотокоагуляции. У такому випадку застосовується вузькоспрямований лазер, під світлом якого стінки судин стають теплими і склеюються (коагулируются). Через півтора-два місяці склеєна сіточка поступово зникає назавжди. Недоліком лікарі називають те, що після коагуляції сіточка виділяється ще сильніше, але це ненадовго.
2
Популярним способом від позбавлення сіточок на ногах є озонотерапія, хоча це найдорожчий метод. Здійснюється він за допомогою голки, якої вводять в посудину суміш озону і кисню. Таким же шляхом атрофуються судини і виводяться безслідно. Цей метод є успішним, оскільки дає позитивний результат.
3
Вам безумовно можуть запропонувати метод електрокоагуляції, який на сьогодні вже виходить з практики. При позбавленні від сіточок цим способом ви можете отримати опіки вен і тканин, що ймовірно змінить колір вашої шкіри, а також призведе до виникнення небажаних рубців. Не рекомендується вибирати такий шлях вирішення проблеми.
4
Іноді проблема ускладнюється глибоким ураженням судин. У такому випадку слід звернутися до лікаря-флеболога, який, швидше за все, запропонує вам лікування склеротерапией. Також голкою вводиться в посудину склерозант, в результаті відбувається склеювання клітин. Після цього нога обов'язково бинтується еластичною тканиною. Процес коагуляції може тривати від кількох днів до тижня. Через деякий час вам необхідно навідуватися до лікаря, який проконсультує про можливі подальші операціях, а також про застосування еластичних бинтів. Цей метод рекомендують проводити в осінній і зимовий час
5
Лікарем може бути запропоновано і оперативне втручання. У важких випадках видаляють сильно змінені судини. Але розрізи для вилучення судин мікроскопічні, а сама операція безболісна, шви розсмоктуються, не залишаючи і слідів. Вибирайте компетентного лікаря!