Як впоратися з обжерливістю.

Найчастіше причиною швидкого набору ваги є нехтування законами природи. Багато людей об'їдаються на сніданок, обід, вечеря і встигають ще й перекусити між ними. Щоб бути здоровим і завжди залишатися у формі, з цією проблемою необхідно боротися.
Інструкція
1
Перед їжею повільно і невеликими ковтками випийте склянки води. Ви уявити собі не можете, наскільки менше їжі після цього в вас влізе, а від води ніякої шкоди не станеться.
2
У боротьбі з обжерливістю відмінно допомагають проміжні прийоми їжі. Але тільки не пончик і каву з вершками, а стакан фруктового або овочевого натурального соку або, приміром, яблуко.
3
Коли вам здається, що ви готові з'їсти «цілого баранчика», спробуйте замінити «його» кількома шматочками помідора або огірка, скибочкою солодкого перцю або декількома редисками. Ви зрозумієте, що не так вже й голодні, а через деякий кількість часу такої практики побачите, що така їжа дає набагато більше сил, ніж здоба або м'ясо.
4
Діючи на мозок, а не на шлунок можна підібрати свою «систему відволікання». Для цього необхідно зрозуміти, що здатне відвернути вашу увагу від почуття голоду. Поекспериментуйте з якою-небудь роботою, читанням, фізичними вправами. Займіть себе важливими і цікавими справами так, щоб не залишилося часу думати про їжу. Тільки надто не захоплюйтеся: режим харчування теж необхідно дотримуватися.
5
Після їжі не рекомендується пити, так як через це порушується процес травлення. Пийте чай, сік чи воду тільки лише через дві години після обіду.
6
Можна вранці натщесерце випити приблизно 30 г дуже гарячої води, тільки в розумних межах.
7
Щоб привчити себе до стриманості в їжі, протягом тижня з ранку на сніданок з'їдайте жменю цільного рису. Прожевивайте його дуже ретельно і довго. Потім 4 години не пийте і не їжте.
8
Не забувайте про фізичні навантаження. Бігайте або прогулюйтеся вранці протягом півгодини, тільки до сніданку. А ввечері, перед сном, 20 хвилин гуляйте швидким кроком. Кисень створить хорошу конкуренцію пізнього вечері, і ви вже не захочете серед ночі йти до холодильника.
9
Після прогулянки на ніч рекомендується випити липовий настій або відвар коріння петрушку або кропиви.