Як створити агентство свят. Як створити своє святкове агенство.

Організація агентства з проведення свят є досить прибутковим бізнесом. Однак конкуренція в цьому сегменті дуже жорстка. Як правило, люди, початківці така справа, або самі мають хороші акторські та комунікативні навички, або спілкуються з такими людьми. Головне в цьому виді бізнесу, щоб власник отримував від нього задоволення.
Інструкція
1
Визначтеся з послугами, які будете надавати. Це може бути: організація корпоративних свят , вечорів дозвілля, семінарів і конференцій, приватних свят , дитячих свят .
2
Проаналізуйте ринок. Дайте детальну характеристику агентств з організації свят у вашому регіоні. Позначте помилки в роботі діючих компаній, щоб не зробити їх у своєму бізнесі.
3
Центральним місцем при відкритті агентства свят є офіс компанії. При виборі приміщення враховуйте, чи зручно воно розташоване для потенційних клієнтів. Бо саме там ви будите вести переговори. Офіс агентства повинен включати два приміщення - кімнату переговорів і робочий простір для менеджерів. Загальна площа офісу складе близько сорока квадратних метрів. Якщо офіс без відповідного ремонту - його необхідно провести, щоб створити відповідний антураж і настрій для замовників.
4
Придбайте обладнання. Вам будуть потрібні комп'ютери, підключені до високошвидкісного інтернету, для кожного менеджера; факс; копіювальний апарат.
5
Коли офіс буде готовий до роботи, найміть штат співробітників. Зазвичай, співробітники агентства свят діляться на два види - постійні працівники й приходять. До постійних працівників належать менеджери з пошуку і роботі з клієнтами. Що приходять працівники - це актори, танцюристи, клоуни, ведучі та інші. Тобто всі ті, хто не перебуває постійно в штаті. В штат бажано набирати досвідчених менеджерів, які мають великий досвід у залученні клієнтів. Це допоможе швидко окупити стартові вкладення.
6
Після того, як набрали персонал, переходите до організації широкої рекламної кампанії. Рекламувати ваше агентство можна за допомогою наступних способів: створення власного інтернет-сайту; директ-маркетинг; телефонний маркетинг; за допомогою менеджерів, які проводитимуть переговори на підприємствах. Після успішних проведень декількох свят ваше агентство почнуть рекомендувати, що буде приносити вам клієнтів.