Як заквасити буряки. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Заквашування буряка не найпоширеніший спосіб заготівлі цього коренеплоду. Зазвичай її морозять або маринують. Проте, квашена буряк дуже корисна. З неї готують борщ, борщ і вінегрет, а з розсолу смачний і корисний квас.
Вам знадобиться
    • Буряк
    • вода
    • сіль
    • ємність для квашення.
Інструкція
1
Для заквашування придатна молода, міцна, що не пошкоджена буряк. Ретельно вимийте коренеплоди, очистіть їх від шкірки, гички і коренів. Розріжте велику буряк на пластинки або кружки. Дрібні коренеплоди розміром 3-5 см можна заквашувати цілком. Укладіть буряк в підготовлену ємність, поверх покладіть дерев'яний круг і невеликий вантаж. Намагайтеся не тримати очищені коренеплоди довго на повітрі.
2
Приготуйте розсіл для буряків. Для цього розчиніть сіль у воді, постійно помішуючи (на 1 л води 40-50 г солі). Процідіть соляний розчин через марлю і залийте в ємність з коренеплодами. Рівень розсолу повинен закривати гніт на 3-5 см. Зверху ємність накрийте марлею.
3
Буряк заквашується протягом 10-12 днів при кімнатній температурі. У перші дні бродіння на поверхні розсолу з'являється піна. Видаляйте її в міру освіти. Слід також регулярно промивати чистою водою коло і вантаж, щоб не утворювалася цвіль. Після того як бродіння припиниться, помістіть бочку або банки на зберігання в подпол або інше місце з низькою температурою. Під час зберігання знімайте піну і промивайте гніт не рідше 2 разів на місяць.
Зверніть увагу
Для квашення краще брати сорти буряків з темноокрашенная м'якоттю, без білих кілець і прожилок. Можна також заквашувати бадилля. Цвіль перешкоджає молочно-кислого бродіння, тому уважно оглядайте краю ємності, в якій Квас буряк. Якщо цвіль почала з'являтися, то заберіть її і посипте на поверхню розсолу трохи гірчичного порошку.
Корисна порада
Тарою для заквашування може послужити банку з широким горлом, невелика бочка або керамічний горшок.Об'ем розсолу становить приблизно 50% від маси свекли.Можно квасити відварну буряк, тоді процес квашення буде йти набагато бистрее.Для прискорення заквашування можна додати в ємність шматок чорного хліба або ложку кислого молока.