Як поставити нові шрифти.

В операційній системі Windows за замовчуванням є достатньо великий набір попередньо шрифтів, які найчастіше використовуються в повсякденних документах. Якщо ви задумали створити оригінальний дизайн афіші, буклетів або запрошень на весілля, вам можуть знадобитися додаткові, більш красиві шрифти .
Вам знадобиться
  • - файл шрифта * .ttf або * .otf;
  • - програма архіватор.
Інструкція
1
Зазвичай, шрифт являє собою файл з розширенням * .ttf. Шрифти цього формату були розроблені спільними зусиллями компаній Microsoft і Apple. Вони є найбільш поширеними. Крім цього, існує новий формат шрифтів * .otf. Його підтримка реалізована в операційних системах, починаючи з Windows XP. Для зручності і для скорочення займаного місця, шрифти зазвичай запаковують в архіви * .zip.
2
В Інтернеті величезна кількість сайтів, на яких можна знайти як безкоштовні, так і платні дизайнерські шрифти . Знайдіть необхідний вам і збережіть на свій комп'ютер.
3
Якщо шрифт запакований в архів, попередньо розархівуйте його в окрему папку. Щоб відкрити архів з шрифтом, можна скористатися програмою 7Zip. Після розпакування можна приступити до установки шрифту. Перед встановленням закрийте всі програми, що використовують шрифти (Word, Outlook і пр.).
4
В Windows XP. Пройдіть за адресою «Пуск» -> «Налаштування» -> «Панель управління». Якщо панель управління відображається в «класичному вигляді», то просто знайдіть і відкрийте папку «Шрифти». Якщо панель управління відображається у вигляді «по категоріям», виберіть «Оформлення і теми», після цього, у списку завдань зліва, виберіть «Шрифти». У папці,, в меню «Файл», виберіть «Установка шрифтів». У діалоговому вікні, вкажіть системі папку, в яку розпакували архів шрифту. Натисніть «Ок». Після цього зазначений шрифт можна буде знайти в списку Microsoft Word та інших програм.
5
В Windows 7. Пройдіть за адресою «Пуск» -> «Панель управління» - «Оформлення та персоналізація» -> «Шрифти». Перед вами відкриється папка з уже встановленими шрифтами. Відкрийте папку, в яку розпакували шрифти . У ній, виділіть і скопіюйте необхідні шрифти . Потім вставте скопійовані шрифти у відкриту папку «Шрифти». Установка закінчена. Ваші шрифти тепер можна знайти в списках шрифтів в програмах.